dodano: 2021-01-16 17:30:01
PC

Perennial Order, przygodowa gra akcji osadzona w klimatycznym dwuwymiarowym świecie Dark Age, nękanym przez bestie, karta na Steam

Perennial Order, przygodowa gra akcji osadzona w klimatycznym dwuwymiarowym świecie Dark Age, nękanym przez bestie, karta na Steam
14°
0

Perennial Order, przygodowa gra akcji w osadzona w klimatycznym dwuwymiarowym świecie Dark Age, nękanym przez bestie z kartą na platformie Steam.

Dwuwymiarowa, rysunkowa, acz mroczna grafika w klimacie Magic: The Gathering, styl rozgrywki stylizowany na serii Dark Souls i Princess Mononoke, znajdziemy w przygodowej grze akcji w klimacie horroru, dziele studia Gardenfiend Games o tytule Perennial Order.

Przeczytaj również: Seria Souls - Jak fenomen rozpoczął się od Demon's Souls? Kolejność gier, historia, dodatki, poboczne odsłony?

Premiera gry nie została jeszcze ogłoszona, ale już dziś możecie zajrzeć na platformę Steam, by dodać ją do swojej listy życzeń. Możecie także przyjrzeć się mrocznym, acz intrygującym zrzutom z ekranu, dostępnym w naszej galerii, a także obejrzeć zwiastun filmowy. 

Perennial Order, to gra, która zabiera nas w niezwykle mroczny świat, rzeczywistość, która została w pełni stworzona przez jednego artystę i jednego animatora. Gra  to grafika stworzona z realistycznych, malarskich technik, połączonych z animacją 2D.

W grze poznajemy historię Odwiecznego Zakonu, mierząc się z opowieścią i licznymi bossami w rozgrywce dla pojedynczego gracza lub w trybie online i lokalnej kooperacji. Wszystko to w ponurej krainie, po której wędrują potwory i wszelakie bestie. Gra stawia liczne potyczki z wieloma bossami, które czyhają za każdym rogiem. Potyczki są bardzo intensywne, niczym walka Dawida z Goliatem - jedno trafienie - śmierć

Oprócz licznych walk, z niezwykle wymagającymi, przeróżnymi przeciwnikami, Perennial Order oferuje ciekawą historię, intrygujące, niezależne postaci i system pogodowy, ze środowiskiem zmieniającym się w zależności od warunków atmosferycznych. 

Premiera gry nie została jeszcze ogłoszona. Perennial Order zadebiutuje na platformie Steam, w wersji na komputery osobiste PC. 

Karta gry na Steam


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80