dodano: 2018-07-12 11:05:02
PC

Visual novel Perseverance: Part 1 z nową datą premiery

Autor: agusia16
Visual novel Perseverance: Part 1 z nową datą premiery
2

Pierwsza część epizodycznej visual novel Perseverance: Part 1 rodzimego studia Tap It Games i Bit Golem otrzymała właśnie nową datę premiery. 
 
Gra, o której mieliśmy okazję wspominać choćby przy okazji grywalnej wersji demonstracyjnej, którą znajdziecie na Steam,  zadebiutuje na platformie Valve z jedenastodniowym opóźnieniem, czyli 23 lipca. Zmiana spowodowana jest chęcią dopracowania gry, podniesieniem jakości wizualnej oraz przygotowaniem polskiej wersji językowej w dniu premiery.
 
Perseverance, czyli klasyczna wirtualna powieść, w tym wypadku łącząca dramat z horrorem, pozwoli śledzić losy dwójki bohaterów klik.
 
Perseverance: Part 1 przeniesie graczy do miasteczka Grey Ville, które przez nieudany eksperyment w znajdującej się tu bazie wojskowej, zostaje poddane kwarantannie. Tam jako ojciec rodziny, Jack Cutter, spróbujemy poradzić sobie z przeciwnościami losu, które zawisły nad jego rodziną. Jego losy splotą się pewnego dnia z losami tajemniczej kobiety ścigającej zbiegów, zmieniając ich życie raz na zawsze.
 
Perseverance: Part 1 zadebiutuje na platformie Steam 23 lipca w wersji na platformy z systemem Windows. 

Odwiedź stronę oficjalną

Karta gry na Steam - demo

 


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar PanDamian
dodano: 2018-07-21 15:28:55

Ech, kolejne wydanie w częściach.

avatar TOM3K
dodano: 2018-07-12 21:23:47

Jest klimat i tutaj jest pokazane jak mozna go zrobic w tak prosty sposob.

Reklama
Reklama