1
dodano: 2018-08-04 10:00:02
PC

Recenzja Perseverance Part 1, zapowiada się klimatyczna opowieść

Autor: agusia16

Perseverance: Part 1, to pierwszy epizod klasycznej visual novel studia Tap It Games, Bit Golem, które w grze wykonanej w rysunkowej stylu przemyca fabułę mroczną, iście z horroru wziętą. Jaką? O tym w naszej recenzji.

Emocjonalna i angażująca fabuła, miła dla oka grafika i wszechobecny klimat grozy i niepewności, to w skrócie najważniejsze zalety pierwszego epizodu rodzimej przygodówki z gatunku zwanego wirtualną powieścią. Dobry początek pozwala z nadzieją patrzeć na kolejne, miejmy nadzieję szybko pojawiające się części.

"Perseverance Part 1, to dopiero początek dłuższej historii, która rozwinie się niewątpliwie w bardzo emocjonalną podróż, która już została graczom nakreślona, nie tylko poprzez wybory, jakie oczywiście przyjdzie nam dokonać, ale także i przede wszystkim przez filozoficzne podejście do rzeczywistości, sposób spojrzenia za siebie, wtopienia się w minione życie oczami narratora, czyli Jacka. Muszę przyznać, że już po pierwszym epizodzie, który trzeba to powiedzieć jest rozgrywką dość krótką, czuję się zaciekawiona, zaintrygowana i chętna do śledzenia.....".

Czekam zatem z utęsknieniem na kolejny odcinek, a Was zachęcam do przeczytania recenzji, którą znajdziecie w linku poniżej. Miłej lektury!

Perseverance: Part 1 - recenzja


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-08-04 18:10:12

Jeśli ciekawa opowieść to ok ale w ten sposób opowiedziane i narysowane nie przekonuje mnie.

Reklama
Reklama