dodano: 2018-06-04 18:00:02
PC

Perseverance, visual novel kolejnym projektem Tap It Games

Autor: agusia16
Perseverance, visual novel kolejnym projektem Tap It Games
3

Rodzime, krakowskie studio Tap It Games , znane głównie z gier HOPA tym razem zaprezentuje graczom epizodyczny projekt z gatunku visual novel.
 
Gra nosi tytuł Perseverance i jest tytułem nastawionym na opowieść, podzielonym na części, w którym historię poznamy z perspektywy dwóch różnych postaci - Jacka i Karen, których losy splotą się w środku przerażających wydarzeń. Przygodówka to jak czytamy w jej opisie na oficjalnej stronie to: "wizualna gra o przetrwaniu i odkupieniu". Istotą rozgrywki w Perseverence są wybory, które wpływają na wynik opowieści, ale i pozwolą ukształtować postać, w którą się wcielamy.
 
W pierwszy epizodzie, który na Steam zadebiutować ma w trzecim kwartale tego roku wcielimy się w Jacka Cuttera mieszkającego w Grey Ville, który spróbuje wybrnąć z opałów, w których znalazła się jego rodzina. Wybory, które przy okazji dokonamy pozwolą nam określić jaką osobą stanie się Jack. 
 
Perseverance_2
 
Perseverance zapewni graczom wzruszającą opowieść toczącą się we własnym tempie, charakterystyczną rysunkową grafikę i możliwość odblokowanie steamowskich osiągnięć. 
 
Odwiedź stronę oficjalną gry
 
Polub profil na Facebooku
 
Obserwuj na Twitterze

Komentarze (3):
avatar TOM3K
dodano: 2018-06-05 23:11:30

Dla mnie to nie sa tak na prawde prawdziwe gry tylko jakies kreskowki czy bajko zaadoptowane...

avatar PanDamian
dodano: 2018-06-05 18:36:12

Nie ma to jak kolejny komiks w interaktywnej postaci.

avatar lubie bigos
dodano: 2018-06-04 18:28:12

W visual novel poza dobrym scenariuszem po części liczy się też kreska, a ta jakoś wrażenia na mnie nie zrobiła, niestety. Nie wygląda źle, ale też jakoś się nie wybija za bardzo.

Reklama
Reklama