dodano: 2020-03-23 18:31:01
PC

Pierwsze oceny Half Life Alyx potwierdzają, że mamy hit na gogle VR!

Autor: AnoX
Pierwsze oceny Half Life Alyx potwierdzają, że mamy hit na gogle VR!
14°
0

Valve oficjalnie wypuszcza dzisiaj swój największy hit w postaci gry na gogle VR - Valve Index. Mamy hit? Tak prezentują się pierwsze oceny Half Life Alyx!
 
Valve cały czas stara się uzyskać bardzo mocną pozycję na rynku gogli wirtualnej rzeczywistości, tym razem uzyskując to dzięki póki co bezwzględnie najlepszemu sprzętowi - Valve Index z wyjątkowym śledzeniem ruchu poszczególnych palców.
 
Aby zwiększyć  nimi zainteresowanie, a co za tym idzie sprzedaż zdecydowano się postawić na prawdopodobnie najbardziej znaną oraz cenioną markę giganta. 
 
Od czasu zapowiedzi i ogłoszenia pakietów Valve Index z Half Life Alyx jedna rzecz pozostała pewna, finansowo firma bez wątpienia wyjdzie na wielki plus.
 
Trzeba przyznać, że recenzenci nie szczędzili dobrych i bardzo dobrych ocen, dzięki czemu średnia ocen ukształtowała się na poziomie mniej więcej 93/100 punktów .
 
Platforma itch.io ułatwia kwarantannę setką tanich i darmowych gier
 
Pierwsze oceny Half Life Alyx:
 
  • 100/100 - IGN, VG247, DualShockers
  • 90/100 - Gamespot, Edge, PCGamesN, USgamer, GamesRadar+, Destructoid, Shacknews
  • 80/100 - GamesBeat.
 
[Komentarz redaktora] Gigant branży gier po raz kolejny pokazuje, że jeżeli tylko chce to potrafi zagwarantować graczom absolutny hit, oferujący coś więcej dla całej branży. Ruch ten będzie jeszcze zapewne długo komentowany, pytanie czy kolejne działania będą dalej podejmowane, nie tylko w ramach marki, ale także w związku z produkcją gier przez Valve w ogóle.
 
Half Life Alyx ukaże się 23 marca 2020 roku na komputerach osobistych.
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama