dodano: 2019-10-09 20:00:08
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Pikselowy horror Worse Than Death zadebiutował na Steam i konsolach

Autor: agusia16
Pikselowy horror Worse Than Death zadebiutował na Steam i konsolach
13°
0

Pikselowy, niezależny przygodowy horror Worse Than Death, dzieło Benjamina Riversa zadebiutował. Gra trafiła do sprzedaży na Steam i konsolach. Wkrótce zadebiutuje na Mac-a.
 
Zwolennicy growych straszydeł i produkcji w starym, pikselowym stylu graficznym mogą cieszyć się kolejną przygodową produkcją w klimacie horroru. Worse Than Death, twórcy gry Home, Benjamina Riversa jest od wczoraj dostępny zarówno na Steam, jak i na konsolach.
 
Pilgrims, kolejna wesoła, rysunkowa przygodówka Amanita Desing
 
Gra wykonana w pikselowym stylu graficznym, łączącym retro ze stylem komiksowym, to przerażająca opowieść rozgrywająca się w liceum, na szkolnym zjeździe. Bohaterką produkcji skupionej na akcji, w której przyjdzie nam unikać potworów, chowając się w cieniu, jest młoda kobieta o imieniu Holly. Razem z nią odkryjemy tajemnice zarówno jej, jak i jej przyjaciół.  
 
Worse Than Death to nie tylko akcja, w której przeskakujemy przeszkody, chowamy się w ciemnych zakamarkach, ale to także śledzenie mrocznych stworzeń, których nie widać za pomocą świateł, dźwięku, a nawet bicia serca Holly.
 
Gra dostępna w wersji na PC - Steam (Mac niebawem), a także PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, App Store i Humble Store. 
 
Kup grę na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama
Reklama