dodano: 2019-10-08 18:00:08
PC

Pilgrims, kolejna wesoła, rysunkowa przygodówka Amanita Desing

Autor: agusia16
Pilgrims, kolejna wesoła, rysunkowa przygodówka Amanita Desing
0

Pilgrims, kolejna zabawna, kolorowa i pełna łamigłówek przygodówka point and click studia Amanita Desing jest już dostępna na rynku gier. 
 
Trochę nieoczekiwaną, nieco niespodziewaną, ale na pewno radosną wiadomość mamy dla zwolenników uroczych, zabawnych, niezwykle kolorowych przygodowych produkcji typu "wskaż i kliknij". Wczoraj bowiem swoją premierę zarówno na Steam, jak, GOG.com, itch.io oraz w Aple Arcade miała przygodówka Pilgrims. Kolejne dzieło Amanita Desing, twórcy takich przygodowych hitów, jak seria Samorost, Machinarium, BotaniculaCHUCHEL czy zapowiedzianego Creaksa, zadebiutowała na wspomnianych platformach 7 października.
 
Samorost 3 - recenzja
 
Gra podobnie jak jej poprzedniczki zabiera graczy w pełną humoru podróż, wypełnioną łamigłówkami, przedstawioną w znajomym, rysunkowym, nieco malowanym stylu, wzbogaconą urokliwą ścieżką dźwiękową autorstwa Floexa, kompozytora Machinarium i Samorosta 3, łączącą muzykę instrumentalną z dźwiękami gitary i klarnetu. 
 
Pilgrims wcielamy się w tytułowego Pielgrzyma, który podróżuje przez różne zakątki ziemi, spotyka przyjaciół, śmieje się z nimi, rozmawia, ale przede wszystkim pomaga im układać i kończyć ich opowieści. Może to jednak robić na bardzo wiele sposobów. 
 
Pilgrims to tytuł dość krótki, ale jednocześnie gra, którą poprzez przeróżne historie, można ze sobą łączyć, ogrywając tytuł wielokrotnie, otrzymując przy tym aż 45 osiągnięć na platformie Steam. Żart i nieliniowy system rozgrywki, to niewątpliwie wielka zaleta tejże przygodówki. 
 
Pilgrims dostępna jest w wersji na PC, Mac i Linux - Steam oraz GOG.com i itch.io oraz w Aple Arcade na iPhone, iPad i AppleTV. 
 
Kup grę na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (0):
Reklama
Reklama