17°
0
dodano: 2022-01-22 07:10:01

Plany Electronic Arts na 2022 rok nie zapowiadają się zbyt imponująco...

W sieci wyciekły prawdopodobne plany Electronic Arts na 2022 rok. Wydawca po minionym roku mógł nieco zmienić wcześniejsze założenia. Czego się zatem możemy spodziewać?

Już na wstępie warto wspomnieć, że nie będziemy rozmawiać o corocznych tasiemcach sportowych, ponieważ te zawsze wychodzą i mniej więcej reprezentują podobny poziom.

Przeczytaj też: Jak będzie funkcjonować kooperacja Dying Light 2 Stay Human? Czy grę ukończymy grając ze znajomymi?

Niemniej ze wstępnych doniesień wynika, że gracze mogą się spodziewać dwóch dużych premier, które z różnych względów jeszcze nie zostały ujawnione.

Rozpocznijmy od być może bardziej oczekiwanej propozycji w postaci następcy Star Wars Jedi Fallen Order. Najnowszy tytuł Respawn Entertainment ma zostać zapowiedziany przed okresem targów E3 2022, najczęściej obstawianym dniem jest 4. maja. Premiera być może odbędzie się w czwartym kwartale 2022 roku, czyli podobnie do poprzedniczki.

Plan zakłada także debiut kolejnego Need for Speeda, którego proces produkcji został zatrzymany latem minionego roku. Odpowiedzialna za grę ekipa Criterion Games oddelegowana została do pomocy przy pracach nad nieudanym Battlefieldem 2042. Debiut nowego NFS-a zaplanowany został na okres wrześniowo-październikowy.

Nie mamy co oczekiwać na kolejnego Dragon Age'a, który nie ma szans ukazać się w tym roku. Być może szykowany jest na 2023. BioWare wciąż nie pokazało nam konkretnego zwiastuna czy fragmentu rozgrywki.

 

 

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama