20°
0
dodano: 2020-05-21 01:05:02
PCPS4PS4 PROSTRXBOX

Platige Image nagrodzone Webby Award 2020 za znakomity zwiastun przygotowany z myślą o Metro Exodus!

Autor: AnoX
Polskie Platige Image po raz kolejny udowodniło, że nie ma już sobie równych, zgarniając Webby Award 2020 za świetny zwiastun do gry Metro Exodus.
 
Jury 24. edycji Webby Awards zdecydowało się docenić zwiastun Koszmar Artema (Artyom's Nightmare) doceniając pomysł i wykonanie materiału. Twórcy i ich dzieło zostały docenione nie tylko w głównej kategorii „Video Branded Entertainment - Games" oraz zdecydowano się zapewnić wyróżnienie w kategoriiVideo Animation – Branded".
 
Pochwały i nagroda trafiły w związku z przedstawieniem wielowymiarowej podróży, równolegle dziejących się wydarzeń, sporej wizji mroku oraz podkreślono rolę niespodziewanych zwrotów akcji.
 
Wspomniana produkcja doczekała się już nagrody Animago Award 2019 w kategorii Best Game Cinematic oraz kilku wyróżnień Vega Digital Awards 2019, gdzie zwyciężyła w kategoriach: Animacja, Gra oraz Efekty wizualne z drugim miejscem w kategorii Reżyseria.
 
Gra Metro Exodus stworzona przez ukraińskie studia 4A Games oraz wydawcę Deep Silver, okazała się kolejną świetną propozycją serwującą graczom wiele wyjątkowych doznań, ukazują jeszcze mocniej głębię alternatywnej wizji świata opracowanej przez Dmitrija Głuchowskiego.
 
Za jakiś czas powinniśmy się cieszyć z licznych atrakcji i to w podwójnie polskim wydaniu, ponieważ powstający właśnie materiał wideo stworzony zostanie we współpracy z Bloober Team i ich najnowszego projektu.
 
- Webby Award to prestiżowa nagroda i kolejne istotne wyróżnienie dla Metro Exodus. Dla Platige Image to duża nobilitacja, która jednocześnie zobowiązuje nas do tworzenia kolejnych produkcji na najwyższym, światowym poziomie – komentuje Karol Żbikowski, Prezes Platige Image.
 
- Arytom’s Nightmare od początku był dla nas wyjątkową produkcją, w którą byliśmy zaangażowani od koncepcji po wykonanie. Zależało nam na tym by w jak najlepszy sposób oddać nastrój prozy Dmitrija Głuchowskiego, kolejne nagrody potwierdzają, że nam się to udało. To przede wszystkim zasługa efektywnej współpracy i profesjonalizmu całego zespołu – dodaje Tomasz Suwalski, reżyser z Platige Image.
 
Recenzja Metro Exodus
 

METRO Exodus Artyom's Nightmare from Platige Image on Vimeo.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama