dodano: 2020-09-27 02:03:09

PLAYSEAT PUMA Active Gaming Seat to spora współpraca oferująca niezwykły fotel dla graczy!

Autor: AnoX
PLAYSEAT PUMA Active Gaming Seat to spora współpraca oferująca niezwykły fotel dla graczy!
27°
0

PLAYSEAT PUMA Active Gaming Seat to niezwykła propozycja z segmentu foteli skierowana do graczy, którzy mogą liczyć na autorską konstrukcję. Co oferuje?
 
Firmy Playseat oraz Puma poinformowały, że opracowały zupełnie nowy, odważny w swojej formie fotel dla graczy, aktywnie spędzających swój czas podczas wielu intensywnych sesjach.
 
 
Model bazuje na badaniach oraz pozyskanej szerokie wiedzy, w oparciu o którą możliwe było opracowanie odważnej konstrukcji ze świetną ergonomią oraz rozwiązaniami dobrze się spisującymi w najważniejszych momentach.
  
Propozycja po raz pierwszy została ujawniona w zeszłym roku na gamescomie, a już dziś możemy nabyć model dostosowany do kilku pozycji najczęściej występujących u graczy.
 
Sprzęt został zaprojektowany tak, aby gracze mogli liczyć na pełną kontrolę w każdej chwili zabawy. Ten efekt sprawia, że pozycja oraz ułożenie podstawy zmienia się zgodnie z naszą aktualną pozycją.

PLAYSEAT PUMA Active Gaming Seat 26920  1
 
Fotel zabiera także boczne kieszenie, w których skryjemy pady, myszkę bezprzewodową, słuchawki pokroju HyperX Cloud Flight S czy nawet smartfona. 
 
- Granie jest lepsze przy pełnej kontroli siedzenia - powiedział Fernando Smit, prezes i założyciel PLAYSEAT. - Dlatego poczuliśmy potrzebę zmiany sposobu siedzenia graczy z tradycyjnej kanapy lub nawet z podłogi przed ekranami, więc stworzyliśmy coś naprawdę wyjątkowego. -
 
PLAYSEAT® | PUMA Active Gaming Seat jest już dostępny w sprzedaży.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama