dodano: 2020-02-21 23:15:02

Plextor M9P Plus - Nadszedł czas na najszybszy model w ofercie!

Autor: AnoX
18°
0
Plextor M9P Plus - Nadszedł czas na najszybszy model w ofercie!
Plextor M9P Plus to najszybszy dysk producenta, który zdecydował się rozszerzyć swoją linię propozycji SSD o nowy model. Jakimi parametrami dysponuje?
 
M9P Plus to nowy model dostępny w trzech wariantach - w wydaniu M.2 dla laptopów, M.2 z radiatorem do komputerów stacjonarnych, a także z zabudowanym w adapterze PCI-Express. 
 
Nowa generacja korzysta z dedykowanego kontrolera Marvell Eldora Plus, dzięki któremu będziemy mogli cieszyć się pełnym potencjałem interfejsu PCIe 3.0 x4. Dzięki temu spodziewać się możemy świetnych wyników:
 
  • sekwencyjny odczyt/zapis do 3400/2200 MB/s,
  • losowy odczyt/zapis do 340 000/320 000 IOPS.
 
 
 
Plextor skorzystał tym razem z 96-warstwowej pamięci flash BiCS4 3D NAND, w oparciu o którą uzyskano lepszą wytrzymałość, zwiększono gęstość danych oraz integrację z kolejną nowinką w postaci technologii ładowania wstępnego.
 
To pierwsza linia produktów, która w całości zaprojektowana została ku zagwarantowaniu użytkownikom pełnej mocy wspomnianej bazy. W ten sposób najnowszy model doskonale spisywać się będzie podczas intensywnych momentów, takich jak zacięte sesje gier.
 
SSD dostępny będzie w trzech wariantach 256 GB, 512 GB i 1 TB, co w połączeniu z optymalizacją zapewnianą przez PlexNitro oraz korekcją błędów LDPC zapewni nam świetną jakość.
 
Wspomniany radiator w wersji PCI-Express to nie tylko wsparcie radiatora jako takiego, ale także to okazja do wykorzystania podświetlenia RGB LED, co bez wątpienia docenią fani dysponujący efektownymi konstrukcjami, dosłownie błyszczącymi od środka.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama