dodano: 2019-11-24 06:05:12
PCPS4PS4 PRO

Po Death Stranding przyjdzie czas na przerażający horror?

Autor: AnoX
30°
0
Po Death Stranding przyjdzie czas na przerażający horror?
Death Stranding okazało się ciepło przyjętą grą, która w specyficzny sposób okazała się powodem do wielbienia lub niechęci. Co dalej? Hideo Kojima już ma pomysł.
 
 
Po upadku projektu Silent Hills w głowie Hideo Kojimy wciąż tkwiły pomysły na zrealizowanie swoje przerażającego horroru. Być może będzie to kolejna propozycja, którą będziemy mogli sprawdzić po dobrym debiucie wspomnianego DS.
 
 
Znany twórca tym razem na swoim Twitterze opublikował grafiki związane z horrorem The Eye, w który pod niektórymi względami stanowił inpirację dla wykonanego PT (zapowiedź Siletn Hills). Twórca wyraźnie tam wspomina, że chce stworzyć najbardziej przerażającą grę w historii, przy czym wciąż brakuje nam konkretów.
 
Nie znane są dokładne plany jego studia, niemniej z pewnością już teraz trwają prace nad kolejnym tytułem. Być może zbliżające się wielkimi krokami The Game Awards 2019 okaże się miejscem oficjalnego ujawnienia zajawki nowego projektu. Choć najpewniej będziemy musieli trochę odczekać do przyszłego roku.
 
 
Death Stranding ukazało się 8 listopada 2019 roku na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama