dodano: 2021-04-06 23:59:01

Polska spółka IGS e-sportowo przejęło licencję... klubu Besiktas Stambuł!

Autor: AnoX
14°
0
Polska spółka IGS e-sportowo przejęło licencję... klubu Besiktas Stambuł!

Intelligent Gaming Solutions S.A. (IGS) to polska spółka notowana na NewConnect, której udało się pozyskać licencję klubu Besiktas Stambuł.

Rodzima firma operująca w segmencie e-sportu oraz gamingu zdecydowała się ogłosić zakończenie transakcji na uzyskanie licencji piłkarskiego zespołu piłkarskiego Besiktas Stambuł. Spółka zajmie się przeniesienie tureckiego fenomenu do segmentu e-sportowej rywalizacji w FIFA 21, Valorant, NBA oraz League of Legends.

W ramach zaproponowano modelu współpracy marka ma nie tylko uzyskać dobrą pozycję, ale także zajmie się wsparciem zasadniczej sekcji piłkarskiej, mającej problemy związane z ograniczeniami dotyczącymi stadionów i obecności fanów.

Ivan Hanamov oraz Anders Holmsted obejmą się zadania przeniesienia tureckiego fenomenu do nowego segmentu, gdzie nie brakuje emocji oraz okazji do ich biznesowego zagospodarowania.

Zapoznaj się także z: Quinterra, strategiczna gra typu roguelite z datą premiery na Steam. Tytuł dostępny na platformie we Wczesnym Dostępie

 

Chcemy korzystać z pewnej bazy fanów i ją rozszerzać. Zamierzamy pomagać tradycyjnym klubom piłkarskim w rozwijaniu sekcji e-sportowych. Ta odnoga mogłaby pomóc załatać im straty budżetowe w czasach, kiedy stadiony są zamknięte - mówi Ivan Hanamov, prezes IGS.

Klub posiada 99 sklepów stacjonarnych oraz e-sklep. To nieoceniona baza potencjalnych klientów - mówi Hanamov.

Nawet najbardziej utytułowane kluby e-sportowe niekoniecznie odnoszą sukces jako przedsiębiorstwa. IGS chce nauczyć je skalować biznes, co staje się wyjątkowo ważne w czasie epidemii, podczas której e-sportowa część biznesu mogłaby zacząć przynosić dochody - tłumaczy Ivan Hanamov, prezes IGS.

Prowadzimy kolejne rozmowy z innymi topowymi klubami i ligami, słynącymi z zamiłowania do futbolu i e-sportu. Obecnie nie mamy planów inwestycji w polski e-sport, ale i ten rynek będzie przez nas analizowany - mówi Hanamov.

 

Intelligent Gaming Solutions S.A. notowane jest na NewConnect.

 

 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama