dodano: 2020-04-09 06:00:03
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Potwierdzono wcześniejsze pogłoski o Resident Evil 8 - Będzie szok?

Autor: AnoX
33°
0
Potwierdzono wcześniejsze pogłoski o Resident Evil 8 - Będzie szok?
Resident Evil 8 w dalszym ciągu oficjalnie pozostaje tajemnicą, tymczasem w sieci plotki się potwierdzają i zazębiają. Czyżby zapowiedź była coraz bliżej?
 
Capcom po raz kolejny doczekał się serii wycieków oraz potwierdzeń wycieków w postaci innych wycieków z innych stron, które już zaczęły się nie tylko zazębiać, ale także i uwiarygadniać, a pochodzą one z coraz bardziej wiarygodnych miejsc.
 
Tym razem mowa jest o informacjach pochodzących do graczy należących do programu Resident Evil Ambassadors, ujawnili nowe informacje potwierdzające niedawne pogłoski oraz dodaje do nich jeszcze więce interesujących wieści.
 
Jak się okazuje ósma odsłona ma nosić tytuł Resident Evil 8 Village, przy czym nazwa będzie realizowana poprzez rzymskie V-I-L-L-age, układając się analogicznie w numer 8. Zgodnie z tytułem akcja zabierze nas do wioski, gdzie czychać na naszych bohaterów będzie wiele niebezpieczeńśtw.
 
Zgodnie z pogłoskami mamy mieć ponownie okazję wcielić się w Nathana, Mia i ich dziecko, którzy będą się starali przetrwać w górskiej miejscowości, gdzie czyhają na nas przemienieni w Zombie dotychczasowi mieszkańcy. Na miejscu ma się pojawić Niebieskie Umbrella, czyli amerykański oddział giganta, który oczywiście chce zataić swoje błędy oraz poczynania.
 
Rzecz jasna na rękę nie są im świadokie, a pertraktacje z Nathanem zostają odrzucone. W demie dla ambasadorów dostrzec można było postać, która przypominała Chrisa Redfielda, mającego być w helikopterze wspomnianej organizacji.
 
Starszyzna wioski kieruje naszego bohatera ku pobliskiemu zamkowi, gdzie zgodnie z wcześniejszymi plotkami, czekają na nich mają właśnie wilkołaki i innego typu elementy rytuałów.
 
Zgodnie z sugestiami dowiedzieć się możemy, że nasz bohater w pewien sposób wzmocnił się, mając nowe możliwości. Efekt ten nieco przypomina postać Asha Williamsa z serii Evil Dead.
 
Wspomniany Redfield ponownie stał się małym problemem, ponieważ tym razem jego wizerunek ponownie został zmieniony, co odbyło się przecież już w siódmej odsłonie w ramach dodatku. Wiele wskazuje na to, że Capcom wciąż nie czuje się pewny odnośnie optymalnego wizerunku.
 
[Komentarz redaktora] Powiedzmy to sobie szczerze, szanse na to że z takiego programu jak Resident Evil Ambassadors wycieki nie wychodzą w takiej ilości, w takim czasie i w takiej ilości. Przy okazji Remake'u "Trójki" oraz Resistance było podobnie i wtedy także całość prowadziła aż do oficjalnej zapowiedzi, która w końcu wszystko oficjalnie potwierdziła. Tym razem może być dokładnie tak samo, przy czym póki co możemy jedynie domniemywać na ten temat.
 
Resident Evil VIII Village miałoby się ukazać w 2021 roku.
 
Grafika pochodzi z gry Resident Evil VII biohazard.

źródło: https://gamerant.com/resident-evil-8-leak-story/ - https://gamerant.com/resident-evil-8-tester-demo-leak/

Komentarze (1):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80