dodano: 2022-06-22 20:00:02

Wielki powrót Epic Game Music na targi Poznań Game Arena! Można już kupować bilety, aby posłuchać muzyki ze słynnych gier

Wielki powrót Epic Game Music na targi Poznań Game Arena! Można już kupować bilety, aby posłuchać muzyki ze słynnych gier
11°
0

Po trzyletniej przerwie, na targach Poznań Game Arena znowu będzie można posłuchać muzyki z gier, które zdobyły uznanie milionów graczy z całego świata. Epic Game Music odbędzie się w październiku, a zainteresowani już mogą kupować bilety.

Epic Game Music odbędzie się dokładnie 7 października! Wydarzenie złoży się z dwóch osobnych koncertów, które zaplanowano na godzinę 18 oraz 20.30. Za przygotowanie widowiska odpowiada Visual Production. To właśnie na stronie tego organizatora można kupować wejściówki.

Zapoznaj się także z:

 

Uczestniczy posłuchają muzyki z gier w wykonaniu orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra, której dyrygentem będzie Adam Domurat, oraz przygotowanego przez Beatę Bielską poznańskiego Chóru Akademickiego z Uniwersytetu Adama Mickiewicza. 

Podczas obu koncertów będzie można usłyszeć muzykę z takich gier jak Wiedźmin, God of War, Doom, Assassin's Creed czy Battlefield. Wydarzenie odbędzie się w Poznań Congress Center, a dokładnie to w Sali Ziemi, która może pomieścić nawet 2 000 osób.

Przypomnijmy, że tegoroczne targi Poznań Game Arena zostały zaplanowane w dniach 7-9 października. Podczas tej imprezy można wziąć udział w wielu różnych atrakcjach specjalnie przygotowanych dla graczy.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa; for. fotobueno

Komentarze (0):
Reklama