dodano: 2021-03-18 23:15:01
PC

Poznaliśmy datę premiery Realpolitiks II! Kiedy strategia Jujubee S.A. wyjdzie z Wczesnego Dostępu?

Autor: AnoX
Poznaliśmy datę premiery Realpolitiks II! Kiedy strategia Jujubee S.A. wyjdzie z Wczesnego Dostępu?
13°
0

Realpolitiks II doczekało się ogłoszenia daty premiery. Tak to już kolejny razem, tym razem jednak związanej z wyjściem z etapu Wczesnego Dostępu.

Polskie studio wraz z 1C Entertainment ogłosiło, że od 8 kwietnia 2021 roku spodziewać się możemy zabawy z pełnej wersją drugiej części strategii Realpolitiks.

Po okresie Wczesnego Dostępu nadszedł czas na pełną i dopracowaną rozgrywkę, zawierającą ponad 13 aktualizacji odpowiedzialnych za lepszą zabawę, optymalizację, balans oraz szereg funkcji i scenariuszy do rozegrania.

Wśród najciekawszych nowości znaleźć możemy wprowadzoną nowiutką kampanię fabularną, skoncentrowaną na... alternatywnym świecie postapokaliptycznym!

Zapoznaj się także z: The Fall, przygodowa gra akcji studia Over The Moon w tym tygodniu darmową grą na platformie Epic Games Store

Nowoczesna Grand Strategy zaoferuje nam możliwość pokierowania zarówno supermocarstwami jak również małymi i ambitnymi państwami, które staną do rywalizacji międzynarodowej. Kryzysy, próby, wojny, to tylko część atrakcji, które wpływać będą na naszą historię.

Druga odsłona gwarantuje graczom nowe funkcje, narzędzia oraz strategie do obrania oraz wykorzystania w osiąganiu kolejnych celów. Jujubee dodało nowe szpiegowskie jednostki, nową walkę z manewrami oraz odświeżono system zarządzania z nowymi opcjami wyboru.

Realpolitiks II zagości w pełnej wersji na rynku już 8 kwietnia 2021 roku na komputerach osobistych.

Jujubee S.A. obecne jest na parkietach NewConnect.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama