logo lubiegrac.pl

Poznaliśmy nowe szczegóły nadchodzącej gry fantasy Techlandu!

aktualności news Poznaliśmy nowe szczegóły nadchodzącej gry fantasy Techlandu!
Poznaliśmy nowe szczegóły nadchodzącej gry fantasy Techlandu!Techland oficjalnie podzielił się kolejnymi informacjami dotyczącymi swojego kolejnego projektu, będzie RPG-iem z otwartym świecie, który ma pomimo odmiennego gatunku i klimatu, zachować charakterystyczne cechy gier tego studia. Wrocławska firma pragnie przenieść zalety oraz doświadczenie do kolejnego projektu...

Chociaż obecnie Techland skupiony jest przede wszystkim w ostatnich latach na marce Dying Light, to jednocześnie rozwija inny projekt, który będzie dużym tytułem AAA. Według niedawno opublikowanych informacji przez polskie studio, nowa gra zostanie osadzona w gatunku fantasy i ma mieć mocny nacisk na fabułę.

Zapoznaj się także z: W 20 Drużynie Tygodnia w FIFA 23 znajdziemy Polski akcent!

Gracze mają otrzymać również egzotyczny, otwarty świat do eksploracji. Techland zaznaczył też w swoim komunikacie, że opracowywany tytuł ma posiadać charakterystyczne elementy rozgrywki, z których znane jest polskie studio. Trzeba przyznać, że ta zapowiedź jest naprawdę intrygująca. Szczególnie, kiedy spogląda się na dołączoną grafikę.

Widać na niej mężczyznę trzymającego się gałęzi drzewa i patrzącego na budowlę stojącą w oddali. W tle znajduje się także rozbita planeta. Na razie to wszystkie informacje, jakimi podzielił się z nami Techland. Miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać na kolejne wiadomości o tej produkcji.

W oczekiwaniu na następne szczegóły tego tajemniczego tytułu gracze mogą cieszyć się już wydaną grą od studia. Dying Light jest prężnie rozwijane, co udowadnia ostatni, solidny dodatek Bloody Ties do drugiej części serii.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Autor: Maciej Gaffke

Komentarze [0]:
Copyright © 2023 lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

SocialMedia