dodano: 2019-06-06 12:00:03
PC

Prace nad remasterem Command & Conquer idą pełną parą

Autor: nocarz
Prace nad remasterem Command & Conquer idą pełną parą
2

W zeszłym roku został zapowiedziany projekt Command & Conquer: Remastered i od tego czasu nic w tym temacie nie było wiadomo. Aż do tej pory.
 
Jim Vesseli z firmy Electronic Arts na forum serwisu Reddit poinformował, że została zakończona faza przedprodukcji gry i rozpoczęli kolejne działania. W tym samamy czasie dwa studia zajmują się jednocześnie dostosowaniem hitu z 1995 roku do najnowszych technologii. Pierwsze studio Petroglyph Games pracuje nad przystosowaniem mechanik rozgrywki, a studio Lemon Sky odpowiedzialne jest za dostosowanie oprawy wizualnej do rozdzielczości 4K.
 
Mobilne Command & Conquer Rivals
 
Na chwilę obecną „elektronicy” podzielili się jedynie jednym ze screenów, który przedstawia nowy interfejs. Na uwagę zasługuje fakt, że na panelu wreszcie istnieje porządek, a budynki, jednostki i umiejętności posiadają już swoje przyciski. Ponadto swoje miejsca zmieniły przyciski menu gry i licznik funduszy, a kolejne przyciski jak np. sprzedaży są specjalnie dostosowane wraz z nowymi ikonami.
 
Command&Conquer: Remastered wydane zostanie na komputery osobiste PC ale brak jak na razie daty premiery. Studio Petroglyph Games zamierza także wziąć na warsztat Command & Conquer: Red Alert Remastered. 
 
Oficjalna strona studia Petroglyph Games
 
iqxf20190606004641227pbkc

Komentarze (2):
avatar AnoX
dodano: 2019-06-07 10:28:10

To dobry krok dla fanów, którzy mogli się mocno wkurzyć przy okazji zapowiedzi mobilnej odsłony...

avatar redaktor
dodano: 2019-06-06 21:05:20

Ta gra była boska!

Reklama
Reklama