dodano: 2022-01-23 06:05:01

Pre-produkcja The Elder Scrolls VI dalej trwa! Kolejna gra Bethesdy nie wyjdzie zbyt szybko....

18°
0
Pre-produkcja The Elder Scrolls VI dalej trwa! Kolejna gra Bethesdy nie wyjdzie zbyt szybko....

Bethesda Game Studios może z naprawdę dużym spokojem podchodzić do prac nad kolejnym TES-em. Podobno szósta odsłona jest w fazie pre-produkcji. Kiedy zatem ukaże się The Elder Scrolls VI?

Firma przygotowująca się do premiery Starfield w bieżącym roku, miała równolegle prowadzić prac nad kolejnym The Elder Scrolls, tymczasem plany te mogą ulec zmianie. 

Jak się okazuje, pracownicy w sporej ilości w pełni koncentrują się na opracowaniu nowego IP, dążąc do oficjalnego zachwycenia graczy i nowego otwarcia od 25 lat.

Zapoznaj się także z: PlayStation wspiera Deviation Games w otwarciu nowego oddziału w Kanadzie

Zgodnie z informacjami z Talent Acquisition, kolejna odsłona flagowej serii Bethesdy jest na bardzo wczesnym etapie produkcji. W zasadzie cały czas mowa jest o przedprodukcji, powoli kształtując podstawy nowej części.

To niestety może oznaczać, że debiut szóstej części może się odbyć dopiero za dobre kilka lat, mogąc jeszcze po drodze (oby nie!) napotkać na kolejne problemy. Miejmy nadzieję, że mimo wszystko wsparcie Microsoftu spowoduje, że Xbox Game Studios doczeka się wsparcia oraz przyspieszenia wydania gry.

The Elder Scrolls VI jest bardzo odległe premierze gry.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.gamereactor.eu/the-elder-scrolls-vi-is-still-in-preproduction/

Komentarze (0):
Reklama