dodano: 2021-04-01 21:40:01
PCSTR

Premiera Nanotale - Typing Chronicles. Tylko przez 2 tygodnie otrzymamy z grą za darmo także Epistory!

Autor: AnoX
Premiera Nanotale - Typing Chronicles. Tylko przez 2 tygodnie otrzymamy z grą za darmo także Epistory!
20°
0

Premiera Nanotale - Typing Chronicles nastąpiła wczoraj, a jeszcze przez 2 tygodnie możemy zgarnąć za darmo także Epistory!

Studio Fishing Cactus wczoraj oficjalnie wypuściło swoją kolejną grę Nanotale, zapewniającą nowe doświadczenia graczom, z zachowaniem jednocześnie duchowego spadku z poprzedniej produkcji - Epistory.

O co chodzi w Nanotale - Typing Chronicles?

Nowa produkcja zapewnia nam okazję do wcielenia się w Rosalidnę, wyjątkową archiwistkę dysponującą prawdziwą mocą słów, za sprawą których jest w stanie zmieniać otaczający ją świat. Magia jednak zanika, a nasza bohaterka będzie się starać zmienić ten stan rzeczy, prowadząc badania oraz próbę zatrzymania negatywnego procesu.

Zapoznaj się także z: Tales of the Neon Sea, kolejnym darmowym tytułem na platformie Epic Games Store. Co dodamy już za tydzień?

Czym gatunkowo i mechanicznie jest Nanotale?

Zadaniem gracza będzie przemierzanie rzeczywistości, walka z przeciwnikami, pozyskaniem próbek, prowadzeniem badań oraz odkrywaniem tajemnic zmieniających świat przedstawiony. Rozgrywka łączy w sobie przygodówkę, RPG-a oraz tytuł bazujący w sporej mierze na pisaniu.

Co jeszcze warto wiedzieć o Nanotale - Typing Chronicles?

Gra doczekała się polskiej wersji językowej oraz umożliwia rozwijanie własnych umiejętności szybkiego pisania!

Nanotale z darmowym Epistory!

Deweloperzy zachęcają do zakupu na gry poprzez specjalny prezent, w postaci darmowego Epistory, w ramach akcji kończącej się 14 kwietnia 2021 roku.

 

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że Nanotale jest już dostępna dla graczy. Stworzenie przygody opartej na pisaniu było spełnieniem naszych marzeń - wiele wynieśliśmy z prac nad Epistory oraz czasu we Wczesnym dostępie. Chcemy podzielić się naszym wysiłkiem z jak największą liczbą graczy i nie możemy się doczekać ich reakcji na Nanotale - mówi Bruno Urbain, prezes Fishing Cactus.

 

Nanotale - Typing Chronicles zadebiutowało 31 marca 2021 roku na komputerach osobistych oraz Google Stadia za 19,99 euro.

Karta na Steam

Zwiastun premierowy Nanotale - Typing Chronicles


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama