16°
0
dodano: 2022-06-22 18:05:01

The Cycle Frontier zalicza pełnoprawny debiut wraz z pierwszym sezonem gry!

Dziś oficjalnie swoją premierę zalicza The Cycle Frontier wraz z rozpoczynającym się pierwszym sezonem, oryginalnej strzelanki typu extraction PvE/PvP.

W dniu dzisiejszym możemy się zapoznać z pełną wersją gry The Cycle Frontier, nowym tytułem studia Yager Development, znanego doskonale między innymi ze Spec Ops The Line.

Zapoznaj się także z: Stranger Things sezon 4, część druga zaprezentowana przez Netflix na oficjalnym zwiastunie

Fani poszukujących strzelanki o przetrwaniu i wydostaniu się z określonej mapy mogą się już wybrać w podróż sci-fi, cenioną i niezwykle popularną w ostatnich tygodniach. Yager osiągnął tak duży sukces, że dziś może się pochwalić tytułem najbardziej popularnej propozycji free-to-play, testowanej przedpremierowo.

Walka z innymi graczami oraz wieloma potworami, to nie jedyne atrakcje, których doświadczymy w kosmicznej przestrzeni. Rozgrywka oferuje pakiet różnorodnych broni, wyposażenia oraz gadżetów, z pomocą których być może uda nam się zrealizować zadanie.

Dziś wystartował także pierwszy pełnoprawny sezon tytułu oraz specjalna przepustka sezonowa Fortuna Pass, zapewniający dodatkowe zasoby waluty, specjalne przedmioty oraz dekoracje, którymi wyróżnimy się w świecie Fortuny III.

Na Twitch wystartowała specjalna akcja z Twitch Dropami, dostępnymi do zgarnięcia do 4 lipca 2022 roku. Aby pozyskać ekwipunek lub dekoracje, będziemy musieli śledzić transmisje z gry na Twitchu z połączeniem kont.

Więcej informacji

The Cycle Frontier debiutuje dziś, 22 czerwca 2022 roku na komputerach osobistych, wraz z pierwszym sezonem.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama