dodano: 2022-11-29 23:50:01
PCNSHPSXBOX
aktualności publicystyka Cztery ostatnie hity tego roku? Jeden tytuł może zrobić

Cztery ostatnie hity tego roku? Jeden tytuł może zrobić różnicę... - Zbliżające się premiery gier - Grudzień 2022

Cztery ostatnie hity tego roku? Jeden tytuł może zrobić różnicę... - Zbliżające się premiery gier - Grudzień 2022
23°
0

Ostatni miesiąc tego roku przed nami, tymczasem na horyzoncie jawią się cztery główne premiery, które powinny nas pozytywnie zakończyć nie widzianym od dawna tak spektakularnym zakończeniem. Czego się możemy spodziewać w ciągu najbliższych tygodniu? Oto najnowsze, zbliżające się premiery gier: Grudzień 2022!

Nadszedł czas na ostatni miesiąc tego trudnego roku, który w przeciwieństwie do poprzedników, zaoferuje graczom kilka premier, wybijając ten okres względem swoich odpowiedników z poprzednich lat. Aż cztery głośne premiery to pakiet, przebijający wcześniejsze dni.

Na rynku już 2. dnia grudnia dojdzie aż do trzech z czterech najważniejszych premier tego miesiąca oraz w ogóle jesieni 2022, którym po pewnym czasie towarzyszyć będzie także dogrywka w postaci obiecującego i kolorowo-zabawnego High on Life. Już na papierze dostrzegalny jest fakt, że mamy tym razem do czynienia z jednym z najlepszych końcówek roku w branży gier, dotychczas premier lub dwie to był maks w najwyższych segmentach...

Tradycyjnie przed lekturą poniższej listy premier, gorąco zapraszamy Was do zapoznania się ze zbiorem debiutujących gier przygodowych oraz horrorów, przygotowanym przez naszą koleżankę Agatę! :D

Zapraszamy wpierw do: Premiery gier przygodowych grudzień 2022. Nie nacieszymy się dużą ilością przygodówek

Premiery gier - Grudzień 2022 roku

Premiery gier - Grudzień 2022 - od 1. do 11.

2. będzie pierwszym dniem premierowym i od razu dostarczającym graczom szereg mocnych propozycji! W końcu nie inaczej można spoglądać na niezwykle ekscytujące The Callisto Protocol, któremu towarzyszyć będzie obiecująca strategia Marvel's Midnight Suns oraz solidnie zapowiadający się Need for Speed Unbound.

 

5 dnia tego miesiąca ukaże się obiecujące Swordship, czyli przyjemnie zapowiadający się rogalik akcji w nietypowej formie i formule. Dzirń później oficjalnie zagości także Knights of Honor II Sovereing, nowa propozycja od grupy Embracer.

 

Już 8 grudnia ukaże się także nieco mniej znana strategia Crossfire Legion, która może fanom klasycznych strategii dopaść do gustu, aniżeli karciane Midnight Suns. Szczególnie spoglądając na to, że za ten tytuł odpowiadają autorzy Homeworld Desert of Kharak.

 

Zapraszamy Was również do: Najlepsze gry jesieni 2022 roku, czyli co miejmy nadzieję ukaże się jeszcze w najbliższych miesiącach...

 

Produkcje ukazujące się w grudniu 2022 r. od 12 do 31.12

W poniedziałek, 12 grudnia będziemy mieli okazję zaznajomić się z Two Point Campus Space Academy, pierwszym dużym dodatkiem zabierającym uczelnię w kosmos!

 

13. grudnia tymczasem po jesiennym przesunięciu ostatecznie ukaże się równie oczekiwany, choć przez nieco mniejszą grupę osób High on Life, czyli gra studia należącego między innymi do autorów animowanego serialu Rick & Morty. Masa humoru oraz gadające bronie-kosmici w klimacie przygody... o cóż prosić więcej!

 

CRISIS CORE - FINAL FANTASY VII - REUNION doczekało się opublikowania zwiastun premierowego, przygotowującego nas do debiutu tego samego dnia!

 

[Komentarz redaktora] Jak na kiepski rok oraz grudzień... jest szokująco wręcz nieźle, w końcu bywały i okresy, gdy z segmentu AAA otrzymywaliśmy jeden czy maksymalnie dwa debiuty. Tym razem jest inaczej... jak w ciągu wielu poprzednich miesięcy Nie zmienia to jednak faktu, że w tym roku na Święta Bożego Narodzenia nie zabraknie mocnych debiutów oraz wartościowych propozycji do premierowo sprawdzenia, czy nadrobienia.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama