dodano: 2022-01-25 18:00:01

Premiery gier przygodowych luty 2022, powroty starych gier w nowych wersjach i na nowe platformy

aktualności publicystyka Premiery gier przygodowych luty 2022, powroty starych gier w nowych wersjach i na nowe platformy
Premiery gier przygodowych luty 2022, powroty starych gier w nowych wersjach i na nowe platformy
22°
0

W kolejnym miesiącu nowego roku, w lutym 2022 swoją premierę będzie mieć kilka przygodówek. Jest to miesiąc powrotu zremasterowanych gier i nie tylko.

niebawem wejdziemy w nowy miesiąc roku 2022, który zapowiada powroty znanych i lubianych tytułów w odnowionych wersjach, a także na zupełnie nowe platformy. W ofercie lutego znalazły się także dwa nowe przygodowe tytuły. Sprawdzamy zatem co przygodowego debiutuje w nadchodzącym miesiącu.

Zapoznaj się także z: Elden Ring w złotym statusie! Dobre wiadomości z Taipei Game Show 2022

Premiery zaczynamy już 1 lutego, pierwszą przegodówką w formie zremasterowanej, czyli efektem współpracy zespołów Deck Nine oraz DONTNOD Entertainment, które oddają w ręce graczy Life is Strange Remastered Collection. Tytuł zawiera odświeżone wersje gier Life is Strange i Life is Strange: Before the Storm, w których poznajemy przygody Max Caulfield, zaś w drugiej grze, rozgrywającej się wcześniej, przed wydarzeniami z Life is Strange, historię Chloe Price.

Gra dostępna w wersji na PC, PS4, XONE, PS5, XSX.

Tego samego dnia, czyli 1 lutego, zadebiutuje także Life is Strange: Before the Storm Remastered, kolejna odświeżona wersja gry, tym razem dzieło współpracy Deck Nine oraz Square Enix. Gra podobnie jak opisywana powyżej zawiera przede wszystkim ulepszoną grafikę i zabiera graczy na przygodę rozgrywającą się trzy lata przed wydarzeniami ze Stile Life

Gra dostępna na komputery osobiste oraz konsole. 

3 lutego swoją premierę, tym razem na konsolę Nintendo Switch będzie mieć Sherlock Holmes: Crimes & Punishments (Zbrodnia i Kara), jedna z najlepiej ocenianych przygodówek detektywistycznych stworzonych przez ukraińskie studio Frogwares. W grze przejmujemy kontrolę nad zarówno sławnym detektywem Sherlockiem Holmesem, jak i jego przyjacielem Watsonem, by zmierzyć się z kilkoma różnymi sprawami. 

Gra dostępna na PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Pro, Xbox 360 i Xbox One oraz Nintendo Switch. 

Kilka dni później, 10 lutego swoją premierę będzie mieć Lust from Beyond: M Edition, ponownie gra który zyskała nową jakość. Tytuł stworzony przez rodzime studio Movie Games Lunarium, niegdyś przeznaczony dla dorosłych graczy, bo zawierający elementy erotyczne, teraz został tak zmieniony, by grać mogli w niego także gracze młodsi. "Mocne sceny" zostały z gry usunięte.

Przeczytaj również: Life is Strange - seria gier przygodowych, opis, kolejność, najlepsza z serii, dodatki. Emocjonalna, epizodyczna opowieść

Gra dostępna na komputery osobiste PC, na Steam a także GOG.com. 

Na kolejny tytuł przygodowy będziemy musieli poczekać aż do 24 lutego, kiedy to zadebiutuje przygodowy horror Martha Is Dead, gra autorstwa studia LKA, które postanowiła, po raz kolejny opowiedzieć emocjonalną i smutną historią siostry, której bliźniaczka zostaje znaleziona martwa nad brzegiem jeziora.

Gra dostępna na komputery osobiste PC, PlayStation 4, Pro, PlayStation 5, Xbox Series X/S, Xbox One.

Kończymy przygodowym tytułem Inua - A Story in Ice and Time, grą stworzoną przez studia The Pixel Hunt, IKO, ARTE France, grą w narracyjnym klimacie science-fiction. Opowieść koncentruje się na  trzech bohaterów przemierza te same miejsca na dalekiej Północy, w odstępie kilkudziesięciu lat.

Gra dostępna na komputery osobiste PC oraz Mac.

I to już wszystkie premiery miesiąca lutego, jakie pojawią się na growym rynku. O zmianach, czy debiutach nowych gier, nowych przygodówek, oczywiście będziemy informować. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama