dodano: 2022-04-27 09:50:01

Premiery Ragnorium, King Arthur Knight's Tale i Civilization 4, Gamedec z aktualizacją, Good Loot z promocją - Krótkie Info

aktualności news Premiery Ragnorium, King Arthur Knight's Tale i Civilization
22°
0
Premiery Ragnorium, King Arthur Knight's Tale i Civilization 4, Gamedec z aktualizacją, Good Loot z promocją - Krótkie Info

Premiery Ragnorium, King Arthur Knight's Tale i Civilization 4, Gamedec z aktualizacją, Good Loot z promocją. Więcej w Krótkie Info!

Oficjalnie węgierska gra King Arthur Knight's Tale trafiła na rynek w pełnej wersji, dzięki czemu gracze mogą sprawdzić już w pełnym wydaniu mroczną wizję świata legend Króla Artura.

 

Civilizations IV również oficjalnie opuściło Wczesny Dostęp, dzięki czemu tę strategię również możemy sprawdzić w pełnym wydaniu.

 

Uragun zagościło na PAX East, gdzie polski tytuł doczekał się nagrody "PAX writer’s choice” od serwisu Marooners’ Rock, ciesząc się jednocześnie sporym zainteresowaniem graczy. Kool2Play rozważa pozyskanie światowego, zewnętrznego wydawcy swojego projektu.

 

Zapraszamy również do: Zbliżające się premiery gier - Maj 2022, Ilościowo słabo, jakościowo potencjalnie rewelacyjnie!

 

Gamedec doczekał się bardzo dużej, a w zasadzie największej od premiery aktualizacji, wprowadzającej szereg zmian oraz wersji językowych.

 

Ragnorium wychodzi z Wczesnego Dostępu za sprawą aktualizacji 1.0, dzięki czemu gracze mogą sprawdzić mniej znaną propozycję z portfolio Devolver Digital.

 

Samsung pochwalił się sprzedażą przeszło miliona monitorów z serii Smart Monitor M8, rozwijając ją od kilku lat w ciekawym kierunku.

Smart-monitor_Million-seller_spring-green 

 

Zapoznaj się również z: Premiery gier przygodowych maj 2022. Smutny miesiąc z garstką przygodówek do ogrania

 

Good Loot przeceniło serię ubrań oraz gadżetów, które do 8 maja możemy zakupić taniej, oszczędzając na propozycjach z takich marek jak Dying Light 2, Fallout 76 czy Assassin's Creed.

 

Na Steamie zameldował się Prolog gry Police Shootout, którą na długo przed premierą mogą sprawdzić gracze.

 

Piąty dodatek do Stellaris zagości na konsolach już 3 maja bieżącego roku, to będzie ciekawy dzień pod tym względem.

 

Przeczytaj też:

 

Floppy Knights doczekało się ogłoszenia daty premiery, którą został dzień 24 maja bieżącego roku.

 

Dark Quest: Board Game karciany roguelike i gra planszowa doczekał się zapowiedzi terminu Wczesnego Dostępu, który ma się rozpocząć 4 maja, czyli już w przyuszłym tygodniu!

 

NeonLore oficjalnie zagościło na wszystkich konsolach, oferując graczom kolejną wyprawę do cyberpunkowego świata.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama