dodano: 2019-11-19 16:00:12
PS4PS4 PRO

Prime 1 Studio zapowiedziało figurkę Kratosa i Atreusa z God of War

Autor: nocarz
Prime 1 Studio zapowiedziało figurkę Kratosa i Atreusa z God of War
15°
0

SIE Santa Monica Studio podjęło współpracę z Prime 1 Studio nad stworzeniem figurek z God of War.
 
Prime 1 Studio to firma specjalizująca się w tworzeniu niemal żywych figurek, a dzięki współpracy z deweloperami z całego świata powstają one na podstawie postaci z gier wideo. Ostatnio mogliśmy zobaczyć figurki z Death Stranding oraz Devil May Cry 5. Tym razem Prime 1 Studio pokazało jak będzie wyglądać figurka Kratosa i Atreusa z gry God of War.
 
Ta spora figurka, bo jej wysokość to 72,2 cm, dostępna jest do zakupu w dwóch wersjach. Pierwsza kosztuje 1200 dolarów czyli około 4644 złotych, a druga 1400 dolarów co w przeliczeniu daje kwotę 5418 złotych. Pierwsze figurki jednak trafią do fanów dopiero na przełomie 2020 i 2021 roku.
 
Obie wersje figurki Kratosa i Arteusa przedstawione są w postawie bojowej z czego standardowa wersja posiada podświetlanie LED oczu postaci, a edycja deluxe dodatkowo otrzymała kilka gadżetów. Wśród nich są między innymi wymienne Blades of Chaos, Leviatan Axe i Guardian Shield, trzy głowy Kratosa z trzema różnymi minami oraz dodatkowe podświetlenie oczu Mimir. Ponadto całość przymocowana jest na solidnej podstawie, a wszystkie elementy są ręcznie malowane.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama