dodano: 2020-10-30 21:50:01

Prison Simulator to nadchodząca gra studia Bakesd Games i PlayWay, którą możecie już sprawdzić z demkiem i... wydarzeniem halloweenowym

Autor: AnoX
Prison Simulator to nadchodząca gra studia Bakesd Games i PlayWay, którą możecie już sprawdzić z demkiem i... wydarzeniem halloweenowym
26°
0

Prison Simulator to nadchodząca gra polskiego studia Baked Games, które wraz z PlayWay'em zdecydowały się przygotować wyjątkową propozycję. Co czeka na graczy?
 
Baked Games to polskie studio współpracujące z PlayWay, szykuje dla graczy swój projekt zapowiadający się intrygująco, gdyż dawne temu mało kto próbował się podejmować tematu więzienia. Prosion Simulator ma zapewnić twórcom sporą dawkę przygód, aktywności oraz klimatu więziennego.
 
Zapoznaj się także zBlair Witch oraz Ghostbusters: the Video Game Remastered już do odebrania za darmo na Epic Games Store, idealne na halloween 
 
Jako gracze znajdziemy się w dużym ośrodku, gdzie na każdym kroku czekają na nas trudny więziennego losu, krok po kroku prezentują nam w jakim zamkniętym systemie się znajdzie nasza postać.
 
Rozgrywka ma zagwarantować nam sporo swobody, możliwość podejmowania decyzji związanych z zarządzaniem relacjami, życiem w więzieniu oraz próbami polepszenia swojej sytuacji.
 
Więźniowe nie odpuszczą nam łatwo, nie zabraknie scen akcji zarówno w ciągu fabularnej kampanii jak również w ramach trybu swobodnej zabawy.
 
Grę w chwili obecnej możemy sprawdzić w ramach dostępnej wersji demonstracyjnej, która w dodatku wzbogacona została o... elementy dekoracyjne odnoszące się do halloween.
 
Prison Simulator obecnie nie ma oficjalnej daty premiery. Gra ukaże się na komputerach osobistych. 
 
Karta na Steam
 
PlayWay S.A. jest notowane na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama