0
dodano: 2022-11-25 07:15:01
aktualności giełda Private Division zostało wydawcą Cyber Slash od One More

Private Division zostało wydawcą Cyber Slash od One More Level! Krakowianie będą współpracować ze skrzydłem Take-Two Interactive

Jak się okazuje, Private Division wyda Cyber Slash od One More Level S.A. Krakowska spółka nawiązała współpracę z amerykańską spółką należącą do giganta w postaci Take-Two Interactive, pracując równolegle nad Ghostrunnerem 2!

Niedawno One More Level podpisało jedną z umów z All in! Games, dzięki czemu deweloperzy przejęli pełnię praw do marki Cyber Slash, która jak się wczoraj okazało, będzie rozwijana, ale z... Private Division, spółką wydawniczą z rodziny Take-Two Interactive!

Kolejny projekt zespołu zostanie sfinansowany w ramach realizacji oraz procesu wydania nowej gry, bazującej na pozyskanej niedawno marce. Private Division będzie odpowiedzialne za wydanie oraz marketing nadchodzącego tytułu. Pełnia praw pozostanie jednak do dyspozycji krakowian. Umowa obejmuje także odpowiedni podział zysków, które są oczekiwane w ramach nawiązanej współpracy, żadna ze stron nie zdecydowała się ujawnić.

Równolegle krakowskie studio opracuje obecnie także nad Ghostrunnerem 2, który ma zaliczyć premierę w ostatnim, czwartym kwartale 2023 roku, przy czym wydaniem tego tytułu zajmie się włoskie 505 Games.

Zawarte z Take-Two Interactive porozumienie ma przełomowy charakter. Łączymy siły z gigantem globalnego rynku gier, by wspólnie zrealizować projekt gry w ramach nowego, stworzonego przez nas od podstaw uniwersum. Konsekwentnie realizujemy plan rozwoju naszej firmy, zwiększając wartość Spółki dla Akcjonariuszy. Naszą ambicją jest dołączenie do grona czołowych światowych producentów dynamicznych gier akcji i jesteśmy przekonani, że współpraca z Take-Two Interactive wydatnie przybliży nas do jego realizacji - komentuje Szymon Bryła, prezes One More Level.

Cyber Slash będzie największym, pod względem skali przedsięwzięcia oraz zakładanego efektu końcowego, projektem w naszej historii. Dzięki wsparciu, nie tylko finansowemu, ale i merytorycznemu, ze strony Take-Two Interactive, możemy poświęcić się tworzeniu wyjątkowej, ambitnej, bezkompromisowej gry akcji, która, w co głęboko wierzymy, ma potencjał, by podbić serca milionów graczy na całym świecie - mówi Radosław Ratusznik, wiceprezes One More Level.

Obecnie gros zasobów One More Level zaangażowanych jest w realizację Ghostrunnera 2, który jest na zaawansowanym etapie realizacji. Prace nad oboma projektami zaplanowane są w sposób pozwalający optymalnie wykorzystać zasoby studia. Umowy wydawnicze dla obu tytułów dają nam komfort przemyślanego wzmacniania i rozbudowy naszego zespołu, co z pewnością wpłynie korzystnie na jakość naszych produktów - komentuje Szymon Bryła, prezes One More Level.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):