dodano: 2020-04-04 07:20:02
PC

Prolog łowcy demonów, nowa talia i tryb rankingowy w Hearthstone

Autor: AnoX
Prolog łowcy demonów, nowa talia i tryb rankingowy w Hearthstone
21°
0

Hearthstone doczekało się publikacji wielu nowości, w tym fabularnego prologu łowcy demonów, nowej talii dla nowej klasy oraz zmian w rankingowym trybie.
 
Blizzard Entertainment w dniu wczorajszym wypuścił sporo nowości do swoej histowej karcianki - Hearthstone. Wśród nowości znajdują się szczególnie dwie, które są zdecydowanie warte sprawdzenia.
 
Pierwszą z nowości jest wprowadzenie prologu łowcy demonów, dzięki któremu poznamy przeszłość Illidana z jego perspektywy, przy okazji mogąc sprawdzić... jak działa zupełnie nowa klasa postaci - Łowcy demonów.
 
Illidan Burzogniewny będzie za darmo dostępny po skończeniu wspomnianego pakietu misji wraz z 30 kartami, które trafią do specjalnej talii złożonej dla nas (musimy mieć jedno miejsce wolne właśnie na tę propozycję zestawu).
 
Z całości będziemy mogli skorzystać już od 7 kwietnia 2020 roku, gdy zadebiutuje najnowszy dodatek zatytułowany Popioły Rubieży. W jego ramach poznamy kolejną niezwykłą opowieść, skoncentrowaną właśnie na walce z demonami. 
 
Zapomnieć nie sposób także o kolejnyj wielkiej nowości w postaci przemodelowanego trybu rankingowego, mającego dostarczyć nam nowe doświadczenia, lepsze oznaczenie poziomów oraz liczne nagrody mające zapewnić społeczności jeszcze jeden powód do uzyskania lepszej pozycji.
 
Po świetnym dodatku Wybawcy Uldum oraz gorszym, choć ciąż niezłym rozszerzeniu Wejście Smoków nadszedł czas na kolejne atrakcje, które bez wątpienia zdecydowanie wpłyną na balans rozgrywki w najbliższych miesiącach.
 
W tym miejscu znajdziecie osobny wpis dokładniej poświęcony planom dla Hearthstone na 2020 rok, wraz z zarysem strategii dostarczania nowej zawartości.

Komentarze (0):
Reklama
Reklama