dodano: 2022-11-30 05:55:01
aktualności sponsorowany Oto 3 propozycje dla gracza na Święta Bożego Narodzenia

Oto 3 propozycje dla gracza na Święta Bożego Narodzenia 2022! Na co warto będzie zapolować w tym roku?

Oto 3 propozycje dla gracza na Święta Bożego Narodzenia 2022! Na co warto będzie zapolować w tym roku?
18°
0

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi propozycjami dla graczy na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia 2022 roku, gdy wybór po części wydaje się dość jasny. Niemniej z trzech prezentów, być może odnajdziecie jedną, niemałą niespodziankę.

Bez dwóch zdań God of War Ragnarok na PlayStation 4 jest największym kąskiem dla posiadaczy tej konsoli, którzy mogą spędzić tegoroczny okres świąteczny na wspólnej przygodzie pomiędzy Kratosem oraz Athreusem. Ojciec i syn ponownie przemierzają świat mitologii nordyckich, aby dowiedzieć się, jakie przeznaczenie wiąże się z ich losami, jak na ich wcześniejsze działania reaguje główny panteon bogów, ukształtowany przez wszechpotężnych asów, na czele z Thorem oraz Odynem. Śmierć Baldura rozpoczęła tytułowe wydarzenie, kres świata oraz wszystkiego, co żyje, jednakże... w zasadzie każda ze stron ma zamiar powstrzymać najgorsze, ale ich działania są sobie w zasadzie przeciwstawne. A w tym wszystkim nie brakuje także wątków osobistych, bądź co bądź, mamy tutaj do czynienia z odpowiednio bratem oraz synem najsłynniejszych i dominujących wojowników.

Nasi bohaterzy ponownie spróbują odnaleźć się w trudnych warunkach dziewięciu królestw, dotkniętych już nadejściem Fimbulwinteru, pierwszego znaku nadciągających zdarzeń. Wiele miejsc znacząco się zmieniło, jest mniej przyjaznych i nie brakuje w nich także nowych niebezpieczeństw. Grupka mimo wszystko wyrusza w podróż, mając nadzieję na przetrwanie, uniknięcie zagrożenia oraz poznanie prawdy, kim ma być Loki, jaką rolę odgrywa i z czym wiąże się jego przyszłość. Ta dla graczy okazuje się świetna, ponieważ pierwsze oceny potwierdzają, że mamy tutaj do czynienia z jedną z najlepszych gier tego roku oraz całej generacji, zachowując jednocześnie tę samą, znaną formę czy schematy. Jeżeli zabrakło Wam przygód słynnego wojownika, to bez dwóch zdań będziecie zadowoleni i z tej wyprawy, nawet na podstawowym PlayStation 4 zabawa jest płynna oraz piękna, ze względu na liczne graficzne detale oraz efekty.

FIFA 23 na komputery może się okazać dobrą propozycją dla PC-towców, którzy w końcu mogą się delektować nowogeneracyjnym wydaniem, które jednocześnie otrzymało także szereg nowości, zmierzających głównie do trybu FIFA Ultimate Team. Od niedawna sporą rolę odgrywa także całkowicie darmowy tryb związany z trwającymi właśnie Mistrzostwami Świata w piłce nożnej, które w Katarze oferują wyjątkowy klimat mundialu oraz mecze, których dotychczas o tej porze roku nie uświadczyliśmy. Całkowicie przemodelowane Zgranie sprawia, że budowanie swoich składów oraz samych "Jedenastek" przebiega w odmienny sposób, szereg nowych wyzwań, zmodyfikowane sposoby zabawy, zwiększenie roli WBS, połączenie Pro klubów oraz Volty czy wprowadzenie realnych menedżerów do trybu kariery to aspekty, które zapewniają graczom udane zakończenie serii rozwijanej dotychczas we współpracy pomiędzy FIFA oraz EA Sports i całym Electronic Arts.

Oczywiście, nie jest to żadna rewolucja, pod wieloma względami jest to jednak wciąż umiejącą wciągnąć świetna gra piłkarska, zachowująca odpowiedni balans pomiędzy realizmem, symulacją oraz zręcznościową formułą, którą pokochali fani z całego świata. Także i teraz wiele się na serwerach dzieje, a kolejne nowości są już planowane i powoli wprowadzane. Jeżeli zrobiliście sobie jakiś czas temu przerwę, to być może najnowsza część jako zwieńczenie wspomnianej kooperacji może być dobrym motywem, aby sprawdzić ostatnią na tę chwilę FIFĘ od EA Sports. Konkurencja na rynku jest z resztą w zasadzie iluzoryczna, a potencjalni konkurenci dopiero za rok mogą dopiero spróbować stać się dobrą konkurencją.

pixel 7 - 291122 

No i nadszedł czas najwyższy na wspomnianą niespodziankę w tym zestawieniu, którą jest... smartfon Google Pixel 7. Najnowsza propozycja amerykańskiej korporacji to kolejny pokaz tego, jak wiele można uzyskać na bazie Androida, oferując naprawdę wydajne i pozytywnie zaskakujące urządzenie, którego chwilami odstraszająca forma może się nie podobać. W końcu pasek skrywający matrycę aparatów to coś naprawdę przerażającego. Rynek ten widział wiele zadziwiających paskudztw, jednakże bez dwóch zdań siódmy Pixel to prawdziwa tragedia.  Na szczęście front z 6,3-calowym wyświetlaczem AMOLED stoi o więcej niż klasę wyżej, a i samo wnętrze może się podobać.

Autorski procesor Tenson G2 to jedna z najwydajniejszych jednostek na świecie, która została zoptymalizowana pod kątem właśnie zalet czystej wersji Androida, stawiając na maksymalne wykorzystanie 8 GB pamięci RAM, renderowania płynnego obrazu, pełnego wykorzystania aparatu wspartego systemem Super Res Zoom czy oferująca dodatkowy system zabezpieczeń, wykorzystujący układ Titan M2. Mało? No to, co powiedzie jeszcze na CPN od Google One Pixel, dodatkowe rozwiązania związane z danymi poufnymi, przeglądaniem sieci czy wykorzystywaniem wirtualnej karty bankowej odpowiadają na trendy wielu współczesnych użytkowników. Znakomite rezultaty w testach wydajności oraz chwalone rozwiązania optymalizujące połączenie internetowe sprawiają, że najnowsza propozycja Google'a może okazać się doskonałą propozycją dla graczy preferujących tytuły mobilne czy fanów tak zwanego grania w chmurze. W końcu na takim wyświetlaczu wiele gier będzie się prezentować naprawdę nieźle, a obsługa chmury Xboxowej to dodatkowa zaleta, wynikająca z oficjalnego wsparcia czy możliwości skoordynowania naszego Androida także z Windowsem 11. Nic, tylko brać oraz spędzać czas ze swoimi ulubionymi propozycjami zarówno w domu, jak i podczas zimowych wyjazdów w odległe góry!

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Artykuł sponsorowany fot. freestocks on Unsplash

Komentarze (0):
Reklama