dodano: 2018-12-19 10:15:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Przygodówka 3 Minutes to Midnight pozdrawia świątecznie

Autor: agusia16
Przygodówka 3 Minutes to Midnight  pozdrawia świątecznie
12°
0

Święta Bożego Narodzenia tuż za rogiem, czas składania sobie życzeń, radości i świętowania, przekazywania sobie wszystkiego co w tych dniach najlepsze. Pora zatem na życzenie od twórców gier przygodowych.
 
Takie to, w specjalnym, świątecznym wydaniu zwiastuna filmowego prezentuje Scarecrow Studio, które pracuje nad klasyczną przygodówką point & click wykonaną w rysunkowym stylu graficznym, zatytułowaną: 3 Minutes to Midnight. Przyłączamy się do życzeń, śląc wszystkiego dobrego oraz owocnej, satysfakcjonującej pracy przy nadchodzącej przygodowej produkcji.
 
Ta barwna, dostępna na wielu platformach, także, jak informują twórcy w języku polskim, tradycyjna przygodówka inspirowana klasykami gatunku, o której mieliśmy okazję wspominać w tym miejscu oraz przy okazji nowego zwiastuna filmowego,  pozwoli graczom śledzić przygody pewnej młodej damy, Betty Anderson mieszkającej w Nowym Meksyku, dla której noc, podczas której budzi ją potężny wybuch, będzie początkiem przygody, w której pierwsze skrzypce gra spisek na wielką skalę, a skorumpowana burmistrz, tajna baza wojskowa i mafia nie ułatwiają sprawy. Na dodatek Betty za nic w świecie nie może sobie przypomnieć kim jest.
 
3 Minutes to Midnight zadebiutuje w wersji na PC, Linux, konsolach PlayStation 4 i Xbox One, Nintendo Switch oraz Android oraz iOS w 2019 roku. 

Odwiedź stronę oficjalną

Karta gry na Steam


Komentarze (0):
Reklama
Reklama