dodano: 2019-04-28 18:05:02
PC

Przygodówka Mira zabierze graczy w podróż po słowiańskich legendach

Autor: agusia16
Przygodówka Mira zabierze graczy w podróż po słowiańskich legendach
44°
0

Mira, inspirowana mitologią słowiańską, rodzima przygodówka Too Husky zabierze graczy w niebanalną, narracyjną podróż po świecie mitów, magii i guseł.
 
O Mirze pierwszy raz pisaliśmy Wam prawie dwa lata temu, w tym wpisie. Wtedy to jej twórcy, Panowie Jerzy Rojkowski i Karol Sollich tworzyli dopiero stronę gry. Dziś znajdują się na niej wiele informacji, między innymi także taka, który przybliża nam planowaną datę premiery, która przewidziana jest na początek na komputerach osobistych PC, w okolicy równonocy jesiennej.
 
Mira przenosi graczy do zniszczonego II wojną światową Krakowa, gdzie żyje i pracuje, w jednym z sierocińców młoda kobieta, o imieniu Mira, która boryka się z życiowymi przeciwnościami. Pewnego dnia w nieco magiczny sposób przenosi się do równoległego, magicznego świata Nawii, zamieszkałego przez magiczne istoty i wszelkiego rodzaju dziwy, dla którego inspiracją stały się właśnie słowiańskie mity i legendy, w których pojawia się Szeptunka, Utopce, Rusałki i wiele innych.
 
Gra wykonana jest w rysunkowej, malowanej, ręcznie wykonanej formie, w kolorach głębokiej zieleni, w której oprócz ludzi, natkniemy się na nietypowe i magiczne istoty.
 
Mira zadebiutuje w wersji na PC jesienią tego roku. 
 
Odwiedź stronę oficjalną
 
Polub profil na Facebooku
 
Obserwuj na Twitterze
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama
Reklama