dodano: 2019-12-02 18:00:12
ANDPCNSH

Przygodówka The House of Da Vinci 2 z datą premiery na App Store

Autor: agusia16
Przygodówka The House of Da Vinci 2 z datą premiery na App Store
17°
0

Przygodówka The House of Da Vinci 2, przygodowa gra logiczna Blue Brain Game z data premiery na App Store. Daty premier na inne platformy niebawem. 
 
Studio Blue Brain Game ogłosiło właśnie datę premiery kontynuacji przygodówki The House of Da Vinci, ale jedynie na App Store. The House of Da Vinci 2, gra skupiająca się głównie na łamigłówkach, zadaniach pozwalających zmierzyć się z wynalazkami człowieka renesansu, Leonardo Da Vinci, na App store zadebiutuje już 4 grudnia. Premiery gry na innych platformach ogłoszone zostaną w innym terminie, w ciągu najbliższych miesięcy. 
 
The House of Da Vinci 2 zaprezentowany na pierwszym zwiastunie
 
Sequel ciepło przyjętej przygodówki zawiera nowe zagadki, nowe elementy sterujące, setki obiektów i mechanizmów, które pozwolą zmierzyć się graczom z wyzwaniami umysłowymi w tej tajemniczej podróży.W grze pojawiły się wizualne zagadki, urządzenia mechaniczne i wynalazki, pozwalające wciągnąć gracza w historyczną atmosferę. 
 
Twórcy, studio  Blue Brain Game wprowadzili do rozgrywki pewne nowości. Jedną z nich są animowane, w pełni głosowe postacie. W jednej ze scen gracz będzie oglądał samego mistrza Leonardo da Vinci, tworzącego jeden z jego najsłynniejszych obrazów: Ostatnią Wieczerzę. Twórcy ulepszyli również system sterowania dotykowego.
 
W grze wcielamy się w Giacomo, ucznia geniusza renesansu, Leonarda da Vinci, poznając świat pełen zagadek, mechanizmów i wynalazków. Wędrujemy w czasie, obserwujemy tajemnicze wydarzenia, które doprowadziły do największego odkrycia w historii ludzkości.
 
The Haouse of da Vinci 2 zadebiutuje na Steam - PC, Mac - App Store, Google Play, Nintendo Switch. 
 
Odwiedź stronę oficjalną
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama