dodano: 2020-03-29 20:00:02

Przygodówki darmo# 11 - magiczna architektura Monument Valley 2

Autor: agusia16
Przygodówki darmo# 11 - magiczna architektura Monument Valley 2
18°
0

W kolejnym odcinku przygodowego cyklu "przygodówki darmo" tytuł dostępny na urządzeniach mobilnych, przygodowa gra logiczna akcji, Monument Vally 2.
 
Tym razem w cyklu prezentującym darmowe przygodowe produkcje, gra która dostępna jest jedynie na urządzeniach mobilnych. Kolejną po Monument Valley przygodową logiczną grę z elementami akcji od studia ustwogames, jest Monument Valley 2. Teraz odbierzecie za darmo. 
 
Finał Wiosennej Wyprzedaży na GOG-u, okazje i gadżety do gier darmo
 
Druga odsłona uważanej za jedną z najpiękniejszych i interesujących przygodówek logicznych na telefon i tablet, Monument Vally 2 to zupełnie odrębna historia względem jej poprzedniczki. Nie trzeba znać pierwszej części, by zmierzyć się z kolejną, którą teraz można na dodatek pobrać na swojego smarfona za darmo.
 
W grze wcielamy się w matkę, kobietę o imieniu Ro, która prowadzi swoją córkę przez krainę, w której nie brakuje iluzji, ścieżek, które tak naprawdę nie istnieją oraz niesamowitych układanek. Celem jest poznanie wszystkich sekretów Świętej Geometrii. Ro, która uczy swoje dziecko wszystkiego co jest potrzebne podczas wspólnego wędrowania, naucza ją rozumienia tajemniczych dolin, pokazuje jak manipulować architekturą, aby wędrować właściwą drogą, aż do celu. 
 
Monument Vally 2 nie jest grą trudną i wymagającą specjalnych umiejętności. Obsługa postaciami, które się uzupełniają jest niezwykle intuicyjna, prowadząc graczy przez kilkanaście niesamowitych graficznie poziomów pełnych łamigłówek.
 
Gra dostępna jest w wersji na urządzenia mobilne z system Android i iOS w Google Play i App Store. 
 
Odbierz darmo w Google Play
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama