dodano: 2018-08-10 08:10:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Six Major Paris rozpocznie się za...

Autor: AnoX
Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Six Major Paris rozpocznie się za...
1

Tom Clancy's Rainbow Six Siege cały czas się rozwija, tymczasem za trzy dni rozpocznie się turniej Six Major Paris. Kto zmierzy się podczas tego wydarzenia?
 
Szesnaście zespołów w przyszłym tygodniu weźmie udział w sporych zawodach Six Major Paris, które mają być największym tego typu wydarzeniem na naszym kontynencie. Do wygrania będą nagrody z puli wynoszącej aż 350 tysięcy dolarów amerykańskich, co z pewnością będzie dodatkowo motywować graczy, którzy zmierzą się w fazie grupowej oraz pucharowej rozgrywanej w Paris Expo – Porte de Versailles w hali numer 4. Szczegóły znajdziecie w tym miejscu
 
Przy okazji tego wydarzenia odbędzie się specjalny mecz z największymi gwiazdami - All-Star Match oraz premiera filmu dokumentalnego „Another Mindset” zapowiedzianego jeszcze przy okazji targów E3 2018.
 
Niedawno informowaliśmy Was także o nowej operacji - Operacja Grim Sky, która zostanie szerzej omówiona właśnie podczas tego wydarzenia.

Jakie zespół znajdą się na Six Major Paris (kolejność alfabetyczna):

 • ELEMENT MYSTIC (APAC): Ta południowokoreańska organizacja zebrała swój skład w kwietniu, ale jej gracze brali udział w Pro League już od początku rozgrywek w obszarze Azji-Pacyfiku. Nie przybyli tu dla zabawy.
 • EVIL GENIUSES (NA): Zwycięzcy Six Invitational 2017 (pod nazwą „Continuum”) są jedną z najbardziej doświadczonych drużyn na scenie. Osiągają stałe sukcesy na arenie międzynarodowej.
 • FAZE CLAN (LATAM): Mają  w szeregach doświadczonych graczy, znanych z umiejętności i agresywnej taktyki. Będą jedną z 4 brazylijskich drużyn, biorących udział w Six Major Paris - jest to najczęściej reprezentowane państwo.
 • FNATIC (APAC): Fnatic będą dumnie reprezentować część australisjko-nowozelandzką regionu Azji-Pacyfiku. Dominowali w niej przez ostatnie sezony, a grupę B zakończyli na 2. miejscu.
 • IMMORTALS (LATAM): W trudnej grupie zmierzyli się z Millenium, Evil Geniuses i Element Mystic - ci Brazylijczycy nareszcie mają szansę pokazać się podczas międzynarodowego turnieju LAN.
 • MILLENIUM (EU): Miejsce w Major zdobyli dzięki dobrym występom w finałach 7. sezonu. Mogą liczyć na wsparcie miejscowej publiczności w Paryżu, gdyż są jedną z trzech zakwalifikowanych drużyn francuskich.
 • MOCK-IT ESPORTS (EU): Zaskakujący zwycięzcy „Coupe de France”, Mock-It zapewnili sobie udział po turnieju francuskim, przede wszystkim dlatego, że pierwsza edycja Six Major rozgrywana jest w Paryżu.
 • NINJAS IN PYJAMAS (LATAM): Ninjas in Pyjamas przestają się droczyć - Julio i jego koledzy są na scenie, aby zdobywać trofea i chwałę. Dostali się do finałów poprzez kwalifikacje online w Ameryce Łacińskiej.
 • NORA-RENGO (APAC): Zespół ten pochodzi z Japonii i charakteryzuje się spektakularnym stylem gry. Będzie jeszcze lepiej, bo dołączył do nich były zawodnik eINs, ShiN.
 • OBEY ALLIANCE (NA): Skys, Bosco i ich koledzy pokonali Mousesport w kwalifikacjach online w Ameryce Północnej. Ich udział jest zaskoczeniem, ale mają wystarczające doświadczenie, aby zaskakiwać dalej!
 • ORGLESS (EU): Może i nie są zorganizowani, ale talentu im nie brakuje. Po rywalizacji jako „Charity Nerds” podczas Dreamhack Valencia, dostali się do finałów, zwyciężając w kwalifikacjach europejskich.
 • PENTA SPORTS (EU): Najbardziej utytułowany zespół w historii Tom Clancy’s Rainbow Six. Jako mistrzowie świata Six Invitational 2018, automatycznie zapewnili sobie udział w Six Major Paris.
 • ROGUE (NA): Choć nie są tak znani, jak Evil Geniuses, Rogue zawsze świetnie sobie radzą i biorą udział we wszystkich ważnych turniejach Tom Clancy’s Rainbow Six. Czy wreszcie dotrą do wielkiego finału?
 • TEAM LIQUID (LATAM): Jako mistrzowie 7. sezonu Pro League, Team Liquid awansował z grupy A z 1. miejsca, a w swoich szeregach ma jednych z najlepszych zawodników w regionie Ameryki Łacińskiej.
 • TEAM SECRET (EU): Ta europejska organizacja dopiero co zebrała skład, ale jej zawodnicy (3 Brytyjczycy, 2 Francuzi) nie są żółtodziobami. Wygrali Dreamhack Valencia i są obecnie jedną z najpopularniejszych drużyn.
 • TEAM VITALITY (EU): Po porażce w 7. sezonie, kwalifikacjach online i Coupe de France, ten francuski zespół zdobył 16. i ostatni bilet na Major, podczas epickiego DreamHack Valence! 
 
Six Major Paris to część formatu Tom Clancy`s Rainbow Six Pro League rozpoczętego w czerwcu w ramach 8. sezonu Pro League.
 
Six Major Paris odbędzie się w dniach 13-19 sierpnia, w Paryżu, we Francji. Transmisję będzie można śledzić na Twitchu z polskim komentarzem. 
 
Strona Cyklu
 
Profil Twitter

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-08-10 22:10:56

Fajnie, że takie rzeczy są organizowane jednak Rainbow Six jest bardzo skillowe tak jak CS: GO np.