dodano: 2019-05-14 22:30:01

Pamięć RAM Inno3D Gaming OC, czy to już prawdziwie nowa jakość?

Autor: AnoX
Pamięć RAM Inno3D Gaming OC, czy to już prawdziwie nowa jakość?
14°
0

Inno3D Gaming OC to zupełnie nowa seria pamięci RAM, która dostarczyć fanom overclockingu być może zupełnie nową jakość wydajności i możliwości.
 
Inno3D zdecydował się zaprezentować zupełnie nową serię pamięci RAM, która skierowana jest do osób stawiających na overclocking. W związku z czym z Hong Kongu przybywają efektowne propozycje gamingowe.
 
Wrażenia z demo Ritual: Crown of Horns - Szykujcie się na strzelanie
 
Dostępne w ramach wariantów 8 GB i 2 x 8 GB pamięci działać będą z maksymalną częstotliwości 3200 MHz wraz z opóźnieniami na poziomie CL15 lub CL16. To jednak tylko bazowe propozycje, które będziemy mogli sobie ulepszyć.
 
W ramach propozycji znajdziemy specjalne podświetlenie RGB LED zaoferuje graczom spore możliwości, także w dziedzinie synchronizacji z kartą iCHILL X3 JEKYLL czy systemem ASUS AURA. 
 
 

- Chcieliśmy zapewnić wydajne moduły pamięci służące do podkręcania, zachowując przy tym styl nadany przez podświetlenie RGB, znane z serii pamięci iCHILL - powiedział Ken Wong, główny menedżer produktu w INNO3D. - Właśnie dlatego wypuściliśmy nową pamięć Gaming OC zgodną z systemem AURA, aby zadowolić wszystkich, którzy kochają wielobarwne podświetlenie RGB. W ofercie znajdą się również pamięci Gaming OC bez podświetlenia RGB, aby uzyskać bardziej stonowany i elegancki wygląd - dodaje przedstawiciel INNO3D.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama