dodano: 2020-12-01 13:30:01

Recenzja myszy Genesis Krypton 510 - Wygodny, atrakcyjny, model dostępny w świetnej cenie!

Autor: AnoX
Recenzja myszy Genesis Krypton 510 - Wygodny, atrakcyjny, model dostępny w świetnej cenie!
17°
0

Nawet Superman potrzebuje dobrej myszki do komputera, a ta nie musi być wykonana z kryptonitu. Co może zastąpić taki model? Odpowiedź znajdziecie w naszej recenzji myszki Genesis Krypton 510.
 
Genesis bardzo często poszukuje dla siebie ciekawych propozycji, które bazując na swoim wykonaniu, dobrej cenie oraz jakości zapewniają świetne doznania, gwarantując atrakcyjne sesje z poszczególnymi tytułami. Najlepszym przykładem tego dlaczego strategia ta może zapewniać znakomitą jakość jest gamingowa mysz Genesis Krypton 510, urządzenie stawiające na zagwarantowanie graczom wysokiej jakości propozycji, stawiającej na świetną szybkość, wydajność oraz wytrzymałość, dostępne w atrakcyjnej cenie. Co jest najważniejszą zaletą tego modelu? Odpowiedź znajdziesz w poniższej recenzji, do lektury której zapraszam.

Jak na żywo prezentuje się Krypton 510?

Producent postawił na swoje klasyczne, wyraziste pudełko, wewnątrz którego znaleźć możemy skutecznie urządzenie skryte klasycznym plastikiem otaczającym obudowę myszki. Nie ma tutaj dużej oryginalności, jednakże nie stanowi to większego problemu, ponieważ mowa jest tutaj zwyczajnie o standardzie, który na przestrzeni wielu lat sprawdził i się. W ramach zestawu możemy liczyć nie tylko na samego Kryptona 510, ale także na krótką, kompaktową instrukcję obsługi oraz na zestaw dodatkowych teflonowych ślizgaczy, zapewniających nam zabezpieczenie na wypadek problemów podczas użytkowania.
 
krypton_510_genesis_11220_14_
 
Genesis Krypton 510 natychmiast budzi wizualną sympatię, ponieważ do czynienia mamy tutaj z eleganckim, czarno matowym urządzeniem z wyrazistą przestrzenią na podświetlenie RGB LED z specjalnym efektem PRISMO, dysponującym szerokim zakresem barw oraz trybów wyświetlania. Boki błyszczą nie tylko ze względu na światło, ale także z powodu zaimplementowanej gumy zapewniającej graczom lepszą kontrolę oraz obsługę, nawet podczas najbardziej emocjonalnych i zaciętych sesji, nie poddając się potowi czy zabrudzeniom. Lekkie wyżłobienia przyjemnie styka się z dłonią, zapewniając nam motywację do bliższego utrzymywania dłoni na urządzeniu. Do nich należy dodać znajdujące się na boku błyszczące przyciski, spore i nieco stawiające opór, który spisują się dobrze w swojej roli. Na górze spostrzec możemy ładnie umiejscowione logo producenta (które po podłączeniu nabiera oczywiście barw), spory pasek na przedzie wykończony przyjemnie klikalnym przyciskiem oraz dwa spore przyciski, posługujące się znanymi i cenionymi przełącznikami Omron. Nie mogło oczywiście zabraknąć rolki, mającej spory rozmiar oraz istotne przestrzenie z których wydobyć się będą kolory wspomnianego już podświetlenia, wieńcząc udaną pod tym względem konstrukcję. 
 
krypton_510_genesis_11220_13_
 
krypton_510_genesis_11220_21_
 

Genesis Krypton 510 – rozmiar i waga

Myszka skierowana jest ku dłoni, dysponując atrakcyjnym rozmiarem (131 x 68 x 42 mm) oraz niezłą wagą na poziomie 98 gram. U jej dołu znaleźć możemy odpowiednie oznaczenia sensor optyczny Pixart PMW3325, za sprawą którego będziemy mogli liczyć na wysoki poziom precyzji oraz szybkości, o czym kilka słów znajdziecie poniżej. Nie zabrakło także oznaczeń oraz logo producenta z oznaczeniem tego modelu.
 
 

Klasyka w nowoczesnej formie

Krypton 510 zdecydowanie może się podobać, szczególnie jeżeli jesteście fanami klasycznych urządzeń, z których garściami czerpie ten model. Nie zabrakło jednak gamingowe podświetlenia, które obecne jest równolegle wszędzie, zapewniając oczekiwaną i satysfakcjonującą jakość. Ta bazowo nie wszystkim się podoba, jednakże tutaj jest ona wyrazista oraz satysfakcjonująca. Czerń z lekkim matowaniem wypada jako podstawa bardzo dobrze, a wspomniane odejścia do niej jedynie nadaje całości wyrazistości. To miłe akcenty, które w swojej chwili przyciągają uwagę oraz powodują uśmiech na twarzy, spowodowany dobrze wykonanym projektem designerskim. Dołączony przewód dysponuje aż dwoma metrami oraz oplotem, nie napotykającym na wielkie problemy z zaginaniem się czy też ścieraniem. Jego grubość jest dobra, a zakończenie dysponuje nie tylko pozłacaną końcówką, ale także i zabezpieczeniem, aby przypadkiem zbyt szybkie pociągnięcia nie doprowadziły do uszkodzenia.
 
krypton_510_genesis_11220_22_
 
krypton_510_genesis_11220_17_
Na zdjęciu znajdują się także słuchawkiGenesis Argon 600
 

Praca z Kryptonem 510…

Niektórzy klienci spoglądając na prostą i klasyczną formą mogą zacząć rozważać ten model, jako odpowiedni, nie tylko do grania, ale także do pracy czy zwykłej, codziennej obsługi komputera. Z pewnością w domu nie poczują się zawiedzeni tym wyborem do 100 złotych, szczególnie z uwagi na jego wytrzymałość oraz komfort użytkowania, w przypadku posiadania odpowiedniego chwytu.
 
Głośność jest standardowa, gumy zapewniają zadowalający chwyt oraz kontrolę, za sprawą której będziemy się mogli spokojnie delektować się przeglądaniem sieci, robieniem zakupów czy wybieraniem filmu lub serialu na wieczór.
 
krypton_510_genesis_11220_28_

Jak Genesis Krypton 510 spisuje się w grach?

Kryptona 510 miałem przyjemność sprawdzić podczas wielu sesji z różnorodnymi produkcjami, które w nieco inny sposób wykorzystywały poszczególne zalety urządzenia. Podczas spokojnych sesji z RokiVampire The Masquerade - Shadows of New York czy Commander' 85 mogłem cieszyć się świetną reakcją oraz płynnym ruchem, za sprawą którego bez problemu byłem w stanie radować się z kolejnych zdań oraz prostych interakcji, mogąc spokojnie skupić się na fabule.
 
Sporo zabawy miałem także przy okazji zabawy ze znacznie dynamiczniejszymi tytułami pokroju Ghostrunnera od One More Level, z jego rozgrywką “one shot, one kill”, przyjemne doznania miałem także po lekkiej regulacji myszki przy spokojniejszym Red Wings Aces of the Sky. Precyzja modelu spisuje się zarówno w takim Fortnite’ie, ale także przy jednoosobowym Metamorphosis, gdzie możemy wykorzystać jej zalety.
 
Obsługa jest przyjemna, szybka wygodna oraz pozwala nam sprawnie poruszać się pomiędzy ustawieniami, co pozwala zapomnieć o konieczności zaglądania do aplikacji czy rozpiski, co akurat mieliśmy przygotowane wcześniej.

Krypton ze wsparciem aplikacji!

Genesis po raz kolejny zadbał o swoje własne oprogramowanie, dzięki czemu możemy liczyć na wygodną możliwość dostosowania sprzętu, jego wydajności, precyzji działania oraz podświetlenia do własnych preferencji. W ten sposób możemy liczyć na spory zasób opcji do wyboru oraz przygotowania do poszczególnych tytułów czy preferencji.
 
krypton_510_genesis_11220_24_
 
krypton_510_genesis_11220_27_
 

Recenzja myszki Genesis Krypton 510 - Mysz ta spełni wymagania nawet Supermana!

Genesis wykonał przy okazji Kryptona 510 wielką, wielką pracę, aby zagwarantować graczom jakościową propozycję, która w dobrej cenie oferuje nam wysoką jakość oraz szereg opcji, dzięki którym będziemy mogli liczyć na wiele satysfakcjonujących sesji. Uniwersalna, satysfakcjonująca oraz bardzo dobrze wykonana propozycja doskonale spisze się podczas wielu naszych sesji. Być może fani e-sportu mogliby narzekać na pewne niedociągnięcia, jednakże wynikają one z budżetu, który w tym wypadku stanowi naturalne i zrozumiałe ograniczenie. Z resztą większość z nich zapewne i tak od razu skieruje się do znacznie droższych “gryzoni”.
 
Bardzo dobre rezultaty, atrakcyjny i estetyczny design, wytrzymała obudowa, niezłe podzespoły, efektowne podświetlenie oraz wytrzymałość to zalety, dzięki którym możemy liczyć na satysfakcjonujące doznania. Bardzo dobre materiały zapewnią nam wytrzymałość, szybkość i precyzję oraz oszczędność, ponieważ podzespoły i części składowe w tym modelu znajdują się często w dostrzegalnie droższych propozycjach.
 
Co prawda nieco brakowało mi jakiegoś wyżłobienia pod palce, jednakże ten brak i tak nie zmienia mojego, pozytywnego nastawienia do tego produktu, który po prostu jest kawałkiem bardzo dobrej i wartościowej myszki, dostępnej w atrakcyjnej cenie.

Dziękujemy firmie Genesis za udostępnienie Kryptona 510 do testów!

 
 
krypton_510_genesis_11220_6_
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama