11°
0
dodano: 2020-05-17 18:00:02
PC

Recenzja Sally Face, niezależna, intrygująca, niezwykle klimatyczna przygodówka horror

Autor: agusia16
Sally Face, niezależna przygodówka Steve'a Gabry'ego, w całości wykonana samodzielnie, niezwykle intrygująca, w klimacie horroru. Zapraszamy do recenzji! 
 
Sally Face to przygodowa gra niezależna, tytuł, który został podzielony na pięć epizodów, w pełni stworzony jedynie i wyłącznie przez jedna osobą, Steve'a Gabry'ego. Przygodówka przedstawiona w rysunkowej formie, mimo swego malowanego ręcznie graficznego wykonania, jest grą, która nie szczędzi klimatu grozy. Autor porusza w niej także tematy zdrowia psychicznego. Prosty tytuł z czasem coraz bardziej się rozwijał, aż do pełnej i zaskakującej przygodowej produkcji.  Przygotowaliśmy dla Was recenzję, która opisuje co można się po tej wyjątkowej przygodówce spodziewać. 
 
Ostatni, piąty epizod niezależnej przygodówki Sally Face dostępny
 
Gra, która miała swój początek jako prosta opowieść o niezwykle nieszczęśliwym, doświadczonym przez życie chłopcu, z każdym kolejnym rozdziałem nabiera rozmachu i ewoluuje, czasami w dość zaskakującym kierunku, stając się niezwykle mrocznym horrorem o tożsamości, istnieniu i prawdzie. Ten, który postara się przypiąć jej łatkę gatunkową, jasno ją określić, będzie miał spory problem. Ja sama znalazłam w niej zarówno dramat, opowieść fabularną o inności, kryminał z licznymi mordami (niestety dzieci), horror ze zjawiskami nadprzyrodzonymi, klasyczną przygodówkę i wiele więcej.
 
Taka jest Sally Face, albo taka może być, bowiem sądzę, że wielu z Was znajdzie w niej zdecydowanie dużo więcej. Wyczekujcie poradnika do wszystkich epizodów Sally Face, który zadebiutuje na łamach naszego serwisu. Tymczasem zachęcamy do lektury wspomnianej recenzji, zachęcamy także do pozostałych tekstów i zaglądania także do działu poradników i solucji, który stale się rozrasta. 
 
Saly Face we wszystkich pięciu epizodach dostępna jest w wersji na komputery PC, Mac i Linux na Steam oraz GOG.com. 
 
Kup grę na GOG.com
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama