dodano: 2020-06-03 07:10:01
PCPS4PS4 PROSTRXBOX

Red Dead Redemption z Remake'iem w 2021 roku? Istnieje taka szansa i nie jest ona mała. Gracze postulują dodatki fabularne do Red Dead Redemption 2! Co z GTA 6?

Autor: AnoX
Red Dead Redemption z Remake'iem w 2021 roku? Istnieje taka szansa i nie jest ona mała. Gracze postulują dodatki fabularne do Red Dead Redemption 2! Co z GTA 6?
20°
1

Red Dead Redemption Remake może trafić w przyszłym roku na rynek, tymczasem gracze postulują opracowanie dodatków fabularnych do Red Dead Redemption 2!
 
W sieci pojawiły się zupełnie nowe, niezwykle ciekawe plotki sugerujące panujące obecnie w Rockstar Games prace nad zupełnie nowym projektem w ramach marki Red Dead Redemption.
 
Gracze oszukują przeznaczenie w Red Dead Redemption 2 w ohydny sposób.
 
Zgodnie z nimi Rockstar zajmuje się obecnie całkowitym odświeżeniem Red Dead Redemption, który w formie Remake'u ma zagwarantować nam wielbioną opowieść, ubraną w nowe warunki graficzne i mechaniczne.
 
Sugestie mówią o tym, że premiera wstępnie zaplanowana została nawet na bliski okres przełomu pierwszego i drugiego kwartału 2020 roku, zatem mowa tutaj o mniej niż roku. Propozycja miałaby zmierzać nie tylko na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xbox One, ale także na urządzenia nowej generacji - PlayStation 5 oraz Xbox Series X.
 
Czemu te pogłoski mają szansę i to nie małe do realizacji? Otóż [MOWA JEST TUTAJ O ELEMENTACH Z RED DEAD REDEMPION 2, KTÓRE CZĘŚĆ Z WAS MOŻE UZNAĆ ZA SPOILER, TAKŻE OSTRZEGAMY JUŻ TERAZ] w drugiej odsłonie serii w końcówce rozgrywki świat przedstawiony otwiera się przed nami na tyle, że odkrywamy mapę z pierwszej części już po odświeżeniu, choć mowa tutaj tylko o obszarze Stanów Zjednoczonych. Jak dodamy do tego plotki o wprowadzeniu pozostałości w Meksyku, to otrzymujemy realne szanse oraz widoczne efekty prowadzonych prac.
 
Ponadto anonimowe źródło wskazuje, że na zapowiedź Grand Theft Auto VI jeszcze sporo poczekamy, ponieważ wstępnie zaplanowana została ona najwcześniej na lato 2022 roku, za co za tym idzie jeszcze wiele miesięcy oczekiwania nas czeka.
 
The Future of Gaming odbędzie się wkrótce? Sony może na nim ujawnić nowinkę w PS5. Zapowiedź Horizon Zero Dawn 2 praktycznie pewna!
 
Gracze opracowali w międzyczasie specjalną petycję do Rockstara, w ramach której proszą ulubionych twórców o stworzenie dodatków fabularnych do Red Dead Redemption 2, które rozwijałyby wybrane wątki opowieści.
 
Spora część społeczności z wielkim dystansem podeszła do tej inicjatywy, nie wierząc w chęci giganta na tego typu krok, szczególnie spoglądając na finansowy sukces Red Dead Online oraz Grand Theft Auto Online.
 
Być może jednak ten krok postara się wykorzystać Take-Two Interactive, które jakiś czas temu zdecydowało się podjąć działań, mających nakłonić "Gwiazdy Rocka" do opracowania mniejszych tytułów w krótszych okresach czasu.
 
Red Dead Redemption 2 zadebiutowało 26 października 2018 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a w listopadzie 2019 na komputerach osobistych PC.  
 

źródło: https://www.reddit.com/r/reddeadredemption/comments/guhx4d/rdr2_story_dlc_petition/

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-06-03 12:21:44

Moim zdaniem jest to produkcja przereklamowana i dużo bardzo dużo ludzi którzy grali mówili mi, że jest bardzo średnia a sam próbowałem chwilę i potwierdzam to.

Reklama
Reklama