dodano: 2020-04-04 20:00:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Regions of Ruin wraz w dodatkiem DLC dostępny za darmo na Steam

Autor: agusia16
Regions of Ruin wraz w dodatkiem DLC dostępny za darmo na Steam
50°
0

Regions of Ruin wraz w dodatkiem DLC, niezależna side-scrollingowa gra RPG, stworzona przez studio Vox dostępna na platformie Steam w darmowej wersji.
 
Dzień bez darmowej gry, dniem straconym, zatem dziś polecamy kolejną darmową propozycję, tym razem na Steam. Przez ograniczony czas możecie dołożyć do swojej biblioteki na platformie Valve wykonaną w pikselowym stylu graficznym, niezależną side-scrollingową grę RPG zatytułowaną: Regions Of Ruin, wraz z darmowym dodatkiem DLCRegions of Ruin:Sieges. Gra zostanie na Waszym koncie na Steam na zawsze, pod warunkiem, że pobierzecie ją do 7 kwietnia go godziny 8:00.  
 
Polski weekend na GOG-u, Symmetry darmo, debiut Kajko i Kokosz i inne
 
Regions of Ruin, którą z dodatkiem obejmującym nowe lokacje do oblężenie, nowe bronie i wiele innych dodatków, jest dziełem niewielkiego studia Vox i  produkcją pozwalającą przenieść się do Królestwo położonego w wielkim opartym na umiejętnościach otwartym świecie. Wcielając się w protagonistę odkryjemy spustoszoną krainę, historię królestw, które upadały i powstawały, były niszczone przez najeźdźców, ale i podnosiły się z pożogi. Na bohatera czeka nie tylko mierzenie się z wyzwaniami związanymi z wspomnianym królestwem, ale i odkrycie wielkich tajemnic, które by odkryć, trzeba pokonać strzegących ich zazdrosnych strażników. 
 
Darmowa teraz gra to stylowy system walki, drzewo umiejętności, możliwość własnego wykuwania broni i przede wszystkim mnogość zadań i ciekawa fabuła tocząca się w otwartym świecie wykonanym w retro piklseowej grafice 2D.
 
Regions of Ruin wraz w dodatkiem DLC dostępna w wersji na PC, Mac i Linux oraz na konsolach PlayStation 4, Pro, Xbox One i Nintendo Switch.  
 
Karta gry na Steam - odbierz darmową grę
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Komentarze (0):
Reklama
Reklama