dodano: 2019-04-14 20:46:11

Rekrutacja do redakcji - Kwiecień 2019 roku

Autor: AnoX
Rekrutacja do redakcji - Kwiecień 2019 roku
15°
0

Mamy kwiecień, a co za tym idzie zbliżamy się powoli do końca naszej rekrutacji do redakcji. Dołączycie do naszej ekipy? Co trzeba zrobić i gdzie napisać?
 
Jeszcze przez pewien czas trwać będzie nasza rekrutacja do redakcji, zatem jest to jedna z ostatnich okazji, aby móc dołączyć do naszej redakcji. W związku z czym ponownie zapraszamy Was do zaznajomienia się z naszą prośbą i ofertą.
 
Nasz serwis w dalszym ciągu intensywnie się rozwija, a to wymaga zaangażowania swojego czasu oraz energii, co w przypadku pracy w ramach wolontariatu nie jest łatwe do osiągnięcia. W związku z czym ponownie chcielibyśmy Was zaprosić do dołączenia do naszej redakcji i do współtworzenia tego środowiska. 
 
Jak łatwo się możecie domyślić poszukujemy pomocy przy wielu aktywnościach, zatem bez względu na to jaką "działką" rynku się zajmujecie z pewnością zostaniecie przez nas ciepło przyjęci. Możemy zapewnić, że osiągniemy dobry model współpracy, który będzie satysfakcjonujący dla obu stron. Gwarantujemy również  świetną zabawę, doświadczenie w pracy pisarskiej oraz przemiłą atmosferę :)
 
Mimo tego, że nie pracujemy na etatach redakcyjnych, to jednak możemy za pracę zaoferować kilka cennych rzeczy. Po pierwsze gry, czyli naszą podstawę do pisania i opisywania medium na lubiegrac. Po drugie staramy się być na wydarzeniach growych i e-sportowych, czasami udaje nam się zgarnąć także gadżety czy sprzęt gamingowy, które towarzyszą nam coraz częściej przy graniu, pisaniu i recenzowaniu. Mamy także kanał na TeamSpeaku, w związku z czym możemy zadbać o specjalny prywatny pokój do rozmów czy serwer na wyłączność.
 
Mile widziane są też osoby, które chciałyby w jakiś sposób wesprzeć nas swoją kreatywnością, pomysłami, zaangażowaniem oraz pasją do gier. Zachęcamy do zgłoszeń, z pewnością znajdziemy wspólną nić porozumienia! :D

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY I ZAPRASZAMY  DO ZGŁOSZENIA SIĘ POPRZEZ NAPISANIE NA ADRES BOK@LUBIEGRAC.PL Z TYTUŁEM "#REKRUTACJA"

 
 
 

źródło: fot. unsplash.com

Komentarze (0):