dodano: 2021-08-05 15:45:01

Wydajność, wytrzymałość, balans i wysoka kultura pracy. Relacja z prezentacji MSI - Kataną i Mieczem

Autor: AnoX
Gra:
Wydajność, wytrzymałość, balans i wysoka kultura pracy. Relacja z prezentacji MSI - Kataną i Mieczem
11°
0

W poniższej relacji z prezentacji MSI - Kataną i Mieczem, będziecie mogli poznać nowe laptopy gamingowe na czele z flagowymi Sword 15/17 i Katana GF66.

Konnichi wa!

W zeszłym tygodniu miałem okazję uczestniczyć w nowym wydarzeniu MSI, które w ciągu swojego 35-lecia zdecydowało się zaprezentować nowe modele laptopów dla graczy. Inspirowane kulturą japońską modele stawiają na precyzję, wydajność oraz siły, które kreują balans oraz spokój. Wraz z mocnym wiatrem przybyły nowe modele Delta 15, GE76 Rider, SD76 Stealth, Creator Z16. Z pomiędzy nich, z mroku cienia wyłoniły się Miecz i Katana, wyłoniły się Sword 15/17 i Katana GF66.

Katan_i_Mieczem_3_ 

Kto nie chciał mieć w dzieciństwie swojej katany, ostrza niesłychanie efektownego, zabójczego i błyskawicznie szybkiego. Przecięcia powietrza z jego pomocą pobudzały emocje widzów klasyków filmów i animacji. Katana GF66 jak i jej siostra Sword 15 zaprojektowane zostały przez mistrz Nagano Tsuyoshi. Japońskiego artysty znanego z wyjątkowych rysunków, w tym i tych wojowników, posługujących się świetlistymi mieczami! Jego pewną rękę dostrzec możemy przy wylotach powietrza, gdzie korzystając z wzorów Tsubasa z japońskich mieczy uzyskano efektowny design ze skuteczniejszym sposobem pozbywania się ciepła z obudowy.

  katana_gf66  sword_15

W obu modelach znajdziemy cały pakiet najbardziej przydatnych złącz, pozwoli nam to podłączyć się do walki. W sieciowej przestrzeni, z użyciem ośmiordzeniowych procesorów 11. generacji intel Core i7 z kartami Nvidia GeForce 3070 oraz pamięciami DRR4 z taktowaniem 3200 Ghz, już na tym etapie, będziemy dysponować przewagą. Producent zadbał również o system udźwiękowienia Hi-Resolution od Nahimic, oferujący świetne doznania 3D.

Katan_i_Mieczem_5_ 

 

MSI nie zapomniało o prawdziwych wojownikach Ninja, dla których opracowano - GS76 Stealth. Matowa, cienka i błyszcząca swym delikatnym gamingowym charakterem propozycja, idealnie oddaje charakter pierwowzoru. W niepozoronej formie zawarto najnowsze procesory intel Core i9 z potężnymi kartami Nvidia RTX 3080. Za ich sprawą będziemy zdobywać kolejne fragi na serwerach, korzystając z pełni 240 Hz wyświetlacza QHD. To wszystko w niemalże absolutnej ciszy kolejnej ferii cięć powietrza chłodzenia Cooler Boost Trinity+ z najcieńszymi wentylatorami o grubości jedynie 0,1 mm!

Stealth_GS76 

Katan_i_Mieczem_2_ 

 

W barwach niemalże tak wyrazistych jak japońska ceramika tradycyjna forma MSI GE76 Raider to urządzenie od razu mówiące wiele o sobie. Gamingowa, agresywna konstrukcja wykończona LED-owym paskiem będzie budzić zainteresowanie oraz wzrok wszystkich. My przemykać będziemy mogli po kolejnych miejscach w ulubionych grach delektując się najwyższą jakością uzyskaną przez “serca” intel Core i9, RTX-ów z rodziny 30 oraz pamięci PCIe Gen4 x16. Jeżeli kochacie gamingową agresję, dynamikę i bezkompromisowość, zapewne to właśnie Raider stanie się obiektem Waszego zainteresowania.

raider_ge76 

Katan_i_Mieczem_1_ 

 

Na wydarzeniu pojawiła się również Delta! Ta jedyna przybyła na swych skrzydłach modelu 15, posługującego się jeszcze gorącymi procesorami oraz kartami graficznymi od “Czerwonych” z obozu AMD. W aluminiowej, prawie 2 kilogramowej obudowie (mającej tylko 19 mm wysokości) podzespoły w postaci procesorów Ryzeny 5000H+ oraz karty Raden RX 5700m. Te poczują mocny powiew oceanicznej bryzy chłodzenia Cooler Boost 5 z dwoma wentylatorami i sześcioma, wąskimi aluminiowymi ciepłowodami, wspartymi cyfrowym systemem AMD SmartShift. Za ich sprawą mamy ujrzeć wszystko na wyświetlaczu z odświeżaniem 240 Hz.

delta_15 

Katan_i_Mieczem_4_ 

 

W Japońskim Ogrodzie serce swe skrył Creator Z16, laptop dla tych, którzy poszukują w spokojnym otoczeniu przyrody wybitnej mocy oraz narzędzi wykorzystujących pełnię kreatywności. Piękno, równowaga oraz precyzji, przypominające Ciąg Fibonacciego, z perfekcją zamkniętą w kilku kreskach. Świetna ergonomia, połączona została z minimalistycznym designem oraz dotykowym wyświetlaczem z proporcjami 16:10 atrakcyjnymi dla twórców. Cienkie ramki, wysokiej jakości 16-calowy wyświetlacz, a nawet złącze Thunderbolt 4 obsługujące do rozdzielczości 8K. To jedynie przedsmak wyśmienitych obrazów, które będzie można wykreować na tym urządzeniu. Procesor 11. generacji Intel Core i9-11900H z RTX-em 3060 zamknięte w eleganckiej formie z jedynie 16 mm wysokości. Z takim modelem praca w każdych warunkach może być przyjemna i satysfakcjonująca!

Creator_Z16 

Najnowsza oferta MSI skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, którzy będą mogli wybrać model pasujący właśnie do nich oraz ich potrzeb. Nowe modele korzystają z ciekawych rozwiązań oraz mocnych podzespołów, starając się uzyskać w każdym tytule przewagę w liczbie klatek na sekundę. 

Katan_i_Mieczem_6_ 

 


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze (0):
Reklama
Reklama