dodano: 2019-12-27 16:00:13

Remake Half-Life o wiele mówiącym tytule Black Mesa z premierą!

Autor: nocarz
Remake Half-Life o wiele mówiącym tytule Black Mesa z premierą!
13°
0

Studio Crowbar Collective udostępnił pełną wersję gry Black Mesa, czyli fanowskiego remake'u Half-Life. Co zaoferuje nam ten premierowy produkt? 
 
Fani Half-Life mogą mieć powody do zadowolenia, z jednej strony Valve zapowiedziało Half-Life: Alyx, a z drugiej strony studio Crowbar Collective udostępniło wreszcie pełną wersję Black Mesa. Ta ostatnia choć pozostaje od 5 maja 2015 roku we Wczesnym Dostępie Steam otrzymała pełnoprawną kampanię wzbogaconą o poziomy Xen.
Valve zapowiedziało Half-Life: Alyx
 
Dzięki wsłuchaniu się w głosy społeczności ekipa studia odpowiednio dopracowała pełna wersję, a także sporo poprawiła między innymi balans i wydajność. Pełną listę zmian i poprawek można znaleźć pod adresem świątecznej wyprzedaży Xen wersja 0.9. Ponadto twórcy zamierzają jeszcze raz sprawdzić całość i kiedy będą pewni, że produkcja jest gotowa, to opuści Wczesny Dostęp Steam.
 
Studio zapewniło, że po drodze gra otrzyma jeszcze pomniejszą łatkę o numerze 0.91, w której pojawią się między innymi nowe osiągnięcia dla poziomów Xen. To oczywiście plany, które mogą zniweczyć poważniejsze usterki ale miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie jak po maśle. Black Mesa jest dostępny do 2 stycznia w promocyjnej cenie 57,59 złotych. 
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama