logo lubiegrac.pl

Remake Metal Gear Solid 3 oficjalnie potwierdzony na PlayStation Showcase! Nadciąga także reedycja klasycznych gier

aktualności news Remake Metal Gear Solid 3 oficjalnie potwierdzony na PlayStation
Remake Metal Gear Solid 3 oficjalnie potwierdzony na PlayStation Showcase! Nadciąga także reedycja klasycznych gierRemake Metal Gear Solid 3: Snake Eater został oficjalnie potwierdzony na wczorajszym PlayStation Showcase. Poza odświeżoną częścią gry Konami wypuści również reedycje pierwszych trzech części serii.

Pogłoski o pracach na remake'iem Metal Gear Solid 3 pojawiały się już od dłuższego czasu. Teraz zostały one ostateczne potwierdzone przez Konami podczas PlayStation Showcase. Materiał, który nie zawiera ujęć z rozgrywki, trwa nieco ponad dwie minuty.

Zapoznaj się także z: Nowy zwiastun The Plucky Squire rozbudził nadzieję na sprawdzenie produkcji jeszcze w 2023 roku! - PlayStation Showcase 2023

Oficjalna nazwa nadchodzącego remake'u to Metal Gear Solid Delta: Snake Eater. Chociaż jest to trzecia odsłona, to chronologicznie jej akcja jest początkiem całej historii, dlatego Konami zdecydowało się właśnie na odświeżenie tej części serii.

Co więcej, Konami zapowiedziało również reedycje oryginalnego Metal Gear Solid, Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty oraz Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Wszystkie tytuły wejdą w skład Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1. Trafi  ona do sprzedaży jesienią tego roku, ale jeszcze nie zdradzono konkretnej daty.

Podobnie jak w przypadku wydania Metal Gear Solid Delta. Mimo że na wczorajszym wydarzeniu ujawniono tylko PlayStation 5 jako platformę, na którą zmierza produkcja, to potwierdzono także jej wejście na Xbox Series X/S oraz komputery osobiste (Steam).

Metal Gear Solid Delta Snake Eater jeszcze nie ma daty premiery. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamerant.com/metal-gear-solid-3-remake-mgs-collection-games/

Autor: Maciej Gaffke

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

SocialMedia

Partners

opencritic