dodano: 2019-01-29 20:00:02
PC

Rescue HQ - The Tycoon z polskim zwiastunem i premierą w...

Autor: AnoX
Rescue HQ - The Tycoon z polskim zwiastunem i premierą w...
15°
0

Rescue HQ – The Tycoon doczekało polskiego zwiastuna oraz zapowiedzi polskiej wersji gry, która będzie mieć premierę jeszcze w 2019 roku.
 
Wydawca Aerosoft wraz ze studiem stillalive wypuściły zwiastun swojej gry Rescue HQ – The Tycoon, która ukaże się już w drugim kwartale tego roku. Jak się okazuje nie tylko materiał, ale także i sama produkcja doczeka się polskiej wersji językowej.
 
W ramach tego tytułu będzie nam dane wcielić się w kierownika centrum ratunkowego, z którego będziemy wysyłać najważniejsze oddziały takich istotnych służ jak policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Naszym zadaniem będzie także zaopiekowanie się naszymi ludźmi, zasobami oraz reagowaniem na różnego typu nieprzewidywalne zdarzenia oraz wypadki. 
 
Twórcy zdecydowali się wybrać rzeczywiste miasta jako miejsce naszych akcji, dzięki czemu będziemy mogli sprawdzić różne warunki oraz zweryfikować swoje umiejętności przy różnych poziomach trudności i w ramach różnorodnych zasobów. 
  
Zabawa ma być naprawdę urozmaicona, przy okazji koncentrując się także na poszczególnych oddziałach. Trochę inne cele będą przyświecać straży pożarnej, a inne policji i pogotowiu ratunkowego. 3 główne scenariusze pozwolą nam skorzystać z szerokiej maści opcji i narzędzi, które przez wiele godzin pozwolą nam doskonale się bawić przez wiele, wiele godzin. 
 
Rescue HQ – The Tycoon ukaże się w drugim kwartale 2019 roku. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama