dodano: 2019-05-28 14:05:02
PC

Rescue HQ - The Blue Light Tycoon dzisiaj debiutuje na GOG-u i Steamie

Autor: AnoX
Rescue HQ - The Blue Light Tycoon dzisiaj debiutuje na GOG-u i Steamie
13°
1

Rescue HQ - The Blue Light Tycoon dzisiaj zalicza oficjalnie swoją premierę na komputerach osobistych, gdzie możemy pobawić się i potrenować zarządzanie.
 
Aerosoft wraz ze stillalive studios świętują wydanie zupełnie nowego projektu - Rescue HQ - The Blue Light Tycoon, dzięki któremu będziemy mogli pomagać cyfrowym ludziom tworząc centrum ratunkowe. 
 
To właśnie z tego miejsca będziemy mogli wysyłać pogotowie, policję oraz straż pożarną do miejsc, w których zadziało się coś niebezpiecznego. Reagowanie na wezwania to jednak dopiero początek naszej aktywności.
 
Rescue HQ - The Blue Light Tycoon z kolejnym ładnym zwiastunem
 
Sporo funkcjonalności, ciekawe mechaniki, różnorodność atrakcji, to wszystko razem pozwoli nam sprawdzić się w jakżeż istotnej roli. Do 4 czerwca 2019 roku będziemy mogli zakupić grę ze specjalną zniżką 10% procent.
 
Twórcy dzisiaj o godzinie 15:00 na swoich kanałach społecznościowych będą premierowo rozgrywać partyjkę swojej produkcji, tłumacząc to czego się można spodziewać po grze.
 
Rescue HQ - The Blue Light Tycoon ma dziś premierę (tj. 28 maja 2019 roku) na komputerach osobistych (Steam, GOG i w sklepie Aerosoftu). Produkcja posiada polską wersję językową w postaci napisów.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar PanDamian
dodano: 2019-05-28 19:02:31

Pomimo dość umownej grafiki wydaje się być całkiem sympatyczna.

Reklama
Reklama