dodano: 2020-04-02 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Resident Evil 8/2021 mocno zaskoczy graczy i całą branżę gier?

Autor: AnoX
23°
0
Resident Evil 8/2021 mocno zaskoczy graczy i całą branżę gier?
Znany pod tytułem nieoficjalnym Resident Evil 8 lub Resident Evil 2021 projekt może okazać się wielkim zaskoczeniem. Na co miał postawić Capcom?
 
W sieci pojawia się coraz więcej plotek poruszających temat nowej odsłony cyklu Resident Evil, która na co wskazuje dość sprawdzone źródło, może okazać się szykiem nie tylko dla społeczności, ale także dla całej branży gier.
 
 
Jak się okazuje część na 2021 ma być czymś... dziwnym, odmiennym. Zdaniem użytkownika Twittera szykowana jest dla nas rewolucja, której nie sposób ocenić jako gorszej czy lepszej.
 
Capcom miał zdecydować się na wprowadzenie wielkich zmian, które bez wątpieni okażą się czymś bardzo głośnym. Seria ma nie przechodzić zgodnie z trendami, lecz stale ma podążać własną drogą.
 
Z pogłosek wynika, że firma zdecydowała się pobawić gatunkiem oraz pomysłami na zabawę, poszukujących nowych możliwości oraz szans na rozszerzenie horrorowych doświadczeń.
 
Bez wątpienia fani będą niezadowolenie lub zachwyceni, ponieważ cykl po raz kolejny doczeka się obrania nowych kierunków do odkrywania.
 
Pierwsze trzy części, względem kolejnych trzech to całkowicie przejście na model akcji, co już przed laty podzieliło społeczność. Resident Evil VII także postanowiło na coś zupełnie innego, na pierwszoosobowy "rzut" kamery, który także okazał się sporą zmianą, za którą podążyły kolejne.
 
Ponownie doczekaliśmy się potwierdzenia, że premiera następnej odsłony powinna się odbyć wkrótce, jednakże na ten moment musimy się mimo wszystko uzbroić w nieco cierpliwości.
 
Nowa odsłona nie posiada jeszcze daty premiery. Tytuł powinien się pojawić pod koniec 2021 roku lub na początku 2022.
 
 
 
 
Grafika pochodzi z materiałów promocyjnych Resident Evil 3 Remake z 2020 roku.

Komentarze (1):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80