dodano: 2020-06-14 03:00:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Resident Evil VIII Village chce naprawić dwa błędy, które zasugerowali fani cyklu przy okazji Resident Evil VII biohazard!

Autor: AnoX
Resident Evil VIII Village chce naprawić dwa błędy, które zasugerowali fani cyklu przy okazji Resident Evil VII biohazard!
29°
0

Resident Evil VIII Village zostało w końcu oficjalnie ujawnione, tymczasem w sieci pojawiają się kolejne informacje ujawniające na co jest podstawą ósemki.
 
Ósma odsłona serii została oficjalnie ogłoszona w wyniku czego otrzymaliśmy sporo potwierdzeń jednakże Capcom opracował zwiastun w taki sposób, abyśmy się mogli liczyć na kolejne znaki zapytania.
 
Podsumowanie PC Gaming Show 2020 - Uszy się zmęczyły, oczy nie nacieszyły się niestety niczym...
 
Warto także zwrócić uwagę na to, że na jakie akcenty twórcy tym razem postawili deweloperzy. Pomocą służy po raz kolejny AestheticGamer.
 
Z jego informacji wynika, że w Village możemy się zapoznać z dużym pokazem różnorodnych przeciwników, na co mieli narzekać poprzednim razem gracze.
 
Ponadto firma zdecydowała się wprowadzić kilka widocznych postaci, które mają kształtować historię oraz losy Ethana przez nas prowadzonego. 
 
Zgodnie z głosem społeczności nowa odsłona ma zapewnić nam także wiele okazji do zwiedzania świata przedstawionego, co miało się spodobać graczom przy okazji VII biohazard.
 
 
 
 
Resident Evil VIII Village ukaże się w 2021 roku na PlayStation 5, Xbox Series X oraz na komputerach osobistych.
  

Komentarze (1):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80