dodano: 2021-04-17 09:15:01

Resident Evil: Wieczny Mrok, Netflix prezentuje zwiastun przedstawiający postacie. Poznaliśmy datę premiery

Resident Evil: Wieczny Mrok, Netflix prezentuje zwiastun przedstawiający postacie. Poznaliśmy datę premiery
15°
0

Resident Evil: Wieczny Mrok, Netflix prezentuje zwiastun przedstawiający postacie. Poznaliśmy datę premiery nowego filmu animowanego od platformy Netflix.

Netflix podzielił się ze swoimi widzami nowym zwiastunem zbliżającego się kolejnego anime. Film animowany zatytułowany Resudent Evil: Wieczny Mrok pokazany został na wideo, który prezentuje dwie główne postaci, w którym pojawią się aktorzy znani z Resident Evil 2. Znamy także wstępną datą premiery, która została ustalona na lipiec tego roku.

Resident Evil: Wieczny Mrok to kolejna produkcja z serii anime, która zadebiutuje na platformie Netflix, albo która już tam zadebiutowała. Pod koniec kwietnia zadebiutuje Yasuke, swoją premierą miało także New Gods: Nezha Reborn. Wkrótce swoje premiery będą miały kolejne animacje. Nowa produkcja to połączenie horroru, elementów sensacyjnych i filmów o zombie, których nie brakuje. 

Przeczytaj również: Resident Evil: Wieczny Mrok, w mrocznym serialu animowanym pojawią się aktorzy z Resident Evil 2. Premiera w tym roku!

Nowa animacja, jak już wiecie oparta jest na grze studia Capcom, skupiając się na znanej z gry dwójce bohaterów, Claire oraz Leona. Claire Redfield zajęta tajemniczą sprawą obrazu, który przedstawia postać, wyglądająca na zarażoną. Nie wie jaka to choroba. Tymczasem w Białym Domu dochodzi do kradzieży prezydenckich akt, więc do pomocy zostaje wezwany  agent federalny Leon S. Kennedy. Wkrótce przyjdzie mu walczyć z hordą żądnych ludzkiego mięsa zombie. 

W rolach głównych, oczywiście w wersji głosowej jako Claire Redfield - Stephanie Panisello, znana z Shadow of the Tomb Raider oraz Final Fantasy XV a także Nick Apostolides jako Leon S. Kennedy, znany z remaku Resident Evil 2, a także z Life is Strange 2.

Premiera animacji Resident Evil: Wieczny Mrok na Netflix w lipcu. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama