dodano: 2020-11-21 16:00:02
ANDIOSPCPS4PS4 PRO

Roblox rozrósł się na tyle, że Roblox Corp trafiło na amerykańską giełdę!

Autor: AnoX
Gra: Roblox
Tagi: Roblox
Roblox rozrósł się na tyle, że Roblox Corp trafiło na amerykańską giełdę!
0

Roblox to wielki sukces wśród gier dla dzieci, dzięki której firma Roblox Corp. odniosła spory sukces finansowy, rozszerzając się także o aspekt giełdowy.
 
Niedawno wspominaliśmy Wam o sukcesie koncertu Lil Nas X, tymczasem wokół Roblox dzieje się naprawdę sporo, zaliczając kolejne istotne chwile oraz aspekty, które należy brać pod uwagę.
 
Jak się okazuje niepozorna graficznie propozycja doczekała się wprowadzenia spółki Roblox Corp na amerykańską giełdę, dzięki czemu twórcy będą notowani, mogąc pozyskać nowe drogi rozwoju.
 
Zapoznaj się także zSunshine Manor, przygodowy 8-bitowy horror RPG inspirowana filmami grozy z lat 80-tych z sukcesem finansowym na Kickstarterze
 
Przy tej okazji oczywiście zwiększy się ilość informacji o działaniu firmy oraz jej przyszłości, krok po kroku zapewniając wielu graczom nowe informacje o planach na bliższe oraz dalsze miesiące. 
 
Roblox jest dostępne za darmo na na komputerach osobistych, konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS.
 
 
 

źródło: https://gamerant.com/roblox-corp-going-public/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama