dodano: 2018-10-11 12:00:02
PS4PS4 PROXONEXONEX

Rockstar też potrafi spełniać marzenia

Autor: nocarz
Rockstar też potrafi spełniać marzenia
14°
0

Niedawno Bethesda spełniła marzenie chorego chłopca dając mu możliwość zagrania w Fallouta 76 przed premierą.
 
Teraz ekipa z holenderskiego oddziału Rockstar zrobiła podobnie. Jeden z fanów Red Dead Redemption zapragnął zagrać w najnowszą odsłonę produkcji. Jurian z Holandii cierpi bowiem na  nerwiakowłókniakowatość typu 2 czyli nieuleczalną chorobę genetyczną, która powoduje, że w ciele chłopaka pojawiają się guzy.
 
Jak mówi sam Jurian: Niestety to moje ostatnie tygodnie życia. Moje leczenie się zakończyło. Od 2004 roku walczę z nieuleczalną, rzadką i przewlekłą chorobą zwaną nerwiakowłókniakowatość typu 2, która powoduje powstawanie wielu guzów w moim ciele. Przeżyłem długo ale teraz mam już dość.
 

Bethesda spełnia marzenia

 
Jego ojciec postanowił napisać do Rockstara czy syn mógłby zagrać w Red Dead Redemption 2 jeszcze przed premierą. Jak się okazało chłopaki z Rockstara chcieli zrobić to z miejsca jednak musieli czekać na oficjalną odpowiedź z głównej siedziby studia. Zarząd jednak się zgodził i dzieki temu w mieszkaniu młodego fana pojawiła się dwu osobowa delegacja Rockstara.
 
Oprócz zagrania przez całe popołudnie i poznania historii Red Dead Redemption 2, chłopak otrzymał także zestaw gadżetów. Po wszystkim przedstawiciele wrócili z płytką wypaloną specjalnie na ta okazję do swojego biura. Mimo, że nie pozostawili Jurianowi gry to i tak myślę, że to wspaniały gest ze strony studia. 
 
rdr2_chory_gracz

Komentarze (0):